láďa1

Věříte vitamínům koupeným v lékárně?

Vím,že ovoce a zelenina je lepší,ale přece v té tabletě něco je?nebo né?

Odpovědi
Michal Kole

Je logické, že lékárny budou nakupovat vitamíny od „spolehlivějších a kvalitnějších“ dodavatelů než hypermarkety zaměřené převážně na co nejnižší cenu.

Vitamíny na předpis budou obsahovat vitamínů „více“ než nejlevnější supermarketu či hypermarketu, protože výrobce šetří jak může, pro co nejniží cenu.

V zelenině a ovoci množství vitamínu není tak zaručené jako v tabletě, protože existují různé odrůdy dané zeleniny, závisí na skladování či tepelné úpravě, zralosti a ještě by se dalo něco vymyslet.

beer

Osobně ne, co na to ostatní je níže. Proč sis nejprve neprohlédl možnosti, už mockrát se to tady totiž řešilo..
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vitam%C3%AD­ny%20v%20tablet%C3%A1ch

baghira

Čemu jestli věříme? Že složení odpovídá údajům na obale? Nejspíš ano. Že mají účinnost? Proč ne – určitá látka má dané vlastnosti, ať je koupená tam nebo jinde.