Pokročilý

Věříte v něco na co nejsou důkazy?

např. posmrtný život, mimozemšťané nebo cokoliv jiného co nejde změřit, zvážit nebo podobně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Posmrtny zivot existuje,mohou vam podat dukazy tibetsti lamové, co cestuji stralne. Mimozemstane existuji, je jich plny vesmir, taktez mohou podat dukazy tibetststi lamove, maji v himalajich cele obrovske sine plne mimozemskych technologii, mluvi s nimi telepaticky, cestuji do vesmiru astralne, vse napr, popisuje tibet. lama Lobsang Rampa , atd. My sami muzeme podobne veci zjistit take, staci se ponorit do jemneho duchovniho stavu, ja napr. umim rozmlouvat se stromy, snazim se porad uzrit duchy prirody. VSE ! je nam otevreno, ale svou prizemni omezenosti nejsme hodni vstoupit. Jak pritom nadherny svet je nam skryt.

Další odpovědi:

Zlatý

na padající hvězdy, které k nám
prý letí několik let (důkazy jsou),
ale já tomu tak nějak nerozumím :-(
Doplňuji:
ne blbě jsem to napsala
celkově všechny hvězdy..

Zlatý

Myslím, že každý z nás věří na něco, co nejde přesně změřit , čo dokázat. Někteří si to ale připouštějí a někteří ne

Bronzový

ano na pul, nebo ne z poloviny
Doplňuji:
Shady, zpravu ( zkouska)

Zlatý

v moudrost lidské rasy

Bronzový

Ne, nevěřím. I když v některé občas doufám.

Bronzový

Určitě, jsou takové věci, ale na druhé straně i když je důkaz, nemusím tomu věřit.
Často byl předložen někomu důkaz, že jeho blízký už nežije, ale nebyla to pravda. Takže pozor na důkazy, svědky a pod. Věřit můžete čemukoli.

Já věřím v mnoho věcí, v Boha, v to, že ve Vesmíru nejsme sami a v dobré věci.

Ano věřím. Třeba v pravdu a spravedlnost.
Vždy jsem věřila, že pravda se dokáže obhájit sama, ale dnes vím, že někdy je jí třeba trochu pomoci, protože spousta ignorantů je spokojenější, když pravdu mohou popírat.
Spravedlnost je slepá, ale pro případ, že by jenom špatně viděla, je jí občas třeba pořádně rozsvítit.

Obojí zcela jistě existuje, ačkoliv v našich zeměpisných šířkách se k existenci pravdy a spravedlnosti hledají těžko důkazy.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

lasku... city ...emoce ..take nemuzete zmerit a zvazit a presto je kazdy mame :)
-iv-

Zlatý

briketka10

-iv-
ajó, tak na to jsem si já
bulík nevzpomněla :-D

Bronzový

gagaga

:)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.