Putin

Věříte v kruhy v obílí?

Já sám nevím, zda v to věřím. Přece jen jsem si jist, že nás žádná mimozemská civilizace nenavštěvuje, ale zajímavé je, že nebyl ještě nikdy nikdo přichycen, že by ty kruhy do obilí dělal. Věříte, že je to dílo přírody, či něčeho jiného?

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže věřím v kruhy v obilí…
😉
Kdysi jsem se na vytváření jednoho i podílel…

Další odpovědi
anonym

Věřím v kruhy pod očima,ale v obilí?Též jsem na pochybách…

…něco jsem zahlédla kdysi v TV,ale ještě nikdy jsem se jako prase v žitě neměla,bohužel nemohu sloužit.

klumprt

Věřím, že existují, a myslím, že je dělají lidi.

střevo

věřím v obilí a v kruhy pod vočima

anonym

Nevěřím v kruhy, nic nezvládnou. Věřím ale na kruhy, mohli by mít mimozemský původ.

MK44

Napadá mě, že první obrazce v obilí mohly vzniknout v důsledku rozdílného vysýchání půdy například v místech půdorysů zaniklých staveb. Letecké snímky takových míst mohly inspirovat „kreativce“, kteří se pak začali předhánět, kdo zvládne náročnější geografické tvary. Nevím, zda při tom ještě nikdo nikdy nebyl přichycen, ale většině autorů (nebo pachatelů?) se daří zachovat si inkognito. Ačli to není tak, že přichyceni byli a rozkacený majitel zdevastovaného pole je vzal po hlavě a na tom poli zahrabal … 😉

lexx

nikdy jsem neviděl in natura, ale všecky fotky nemůžou bejt zfalšovaný ? původ neznámý, obrazce čím dál složitější, tohle vyprodukovat za jednu noc (a nepozorovaně !) snad ani není v lidskejch silách

anonym

střevo -špíno jedna dementní like!

střevo

Pumíku ty se vymlouváš ty můžeš sloužit
právě hledám štětku na mytí nádobí,moji sem pučil kámovi na E55a budeš se mít jak prase v žitě

anonym

ptáč-sráč a řiťopich jé…

anonym

Štětku nemám,ale mechovou houbičku,když je člověk pod vlivem debility,tak pindá nesmysli a neví co mele,protože štětku má zaraženou v buzerantským střevě.

střevo

takle mě nerozesměje u nás v ústavu ani dr chocholoušek
v kerým ústavu seš ty ?

anonym

komu tykáš buzíku špinavý co?

střevo

😁

anonym

rýpej si v matčiným zadku jé…

střevo

ty káčo je tam votázka vo zvířeti kerý nejvíc spí

anonym

jé…

gagaga

http://zoom.i­prima.cz/clan­ky/nejzajimavej­si-nejvetsi-kruhy-v-obili-jsou-dilem-cloveka

střevo

a na pochybách nejsem

anonym

Umíte ještě něco jiného, než si strkat mozek do kaďáku a kritizovat debilními připomínkami zžluklého střeva?

anonym

Když je nějaký človíček pod vlivem „víru"astrální inteligence,která může být i mimozemská,tak slouží jako loutka "démona zmatku“.