bigbít

Věříte svému lékaři? (ať už jde o diagnózu či doporučení na léčbu, léky)

Odpovědi
dědapetr

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

panenka

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

SajmonModer

Věřím svému lékaři/cČástečně, je ovlivněný farmaceutickým průmyslem.

filva

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

Honzucha

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

stana73

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

Já jí věřím bezvýhradně,jsem u ní už od 18 let a neměnila bych.Když mi třeba v práci nabízeli očkování proti chřipce zadarmo,vzsvětlila mi,že pokud jsem zdravá očkování nepotřebuju.I když lékaři maji očkování doporučovat.Je to profesionálka a zároveň člověk

venkovan

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.

Věřím. kdybych nevěřil, tak nemá smysl k němu chodit.
A mimochodem – když mi lékař řekne abych se raději nechal proti chřipce naočkovat, tak se nechám. Ne proto, že toužím dát několik stovek za vakcínu, ale proto, že všechny chřipky po očkování mají lehčí průběh a neležím doma několik dní jako mrcha, ale mohu dál pracovat alespoň u PC

oskar

Ne, nevěřím, jsem pro něj/ní jen další ze zástupu...

Když přijdu k lékaři zaplatím poplatek 30 kč.Vůbec ho nezajímá co mi je…

Itter

Ano, věřím jeho/jejímu úsudku.