Avatar uživatele
anonym

Věřil někdo na ježíška do 13let?

Znáte někoho kdo věřil dlouho na ježíška, nebo jsem já blbec sám? V naší rodině panovala velmi tvrdá výchova a rodičům neexistovalo odmlouvat. Nesnášeli lež a prý nelhali. Proto mi přišlo to , že nosí dárky ježíšek normální, všichni ve škole se mi smáli, ale já věřil rodičům. Až ve 13.letech (7.třída) po vánocích mi řekli, že to tak není. Tak mě zajímá, jestli existuje stejný debil jak já nebo je to na rekord do Pelhřimova. Dodnes se za to stydím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já na něj věřím stále a je mi víc než 13 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Debil určitě nejsi každý věřil na ježiška do určitého věku já věřila do 8 a pak jsem jednou moji Mamku vyděla dojít s dárky které nám schovala a pak dala k vánocům takže mi to pak došlo ale před svými sestry jsem se zatím říkala že ježišek existuje a za dárky ježiškovi děkovala abych je nezklamala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Ja si myslim,ze se neni za co stydet,ze jste veril na Jeziska do 13,dnesni deti vedi kdo jim darky kupuje,alespon podle toho co slycham treba v autobuse,a myslim si,ze je to smutne,protoze se predhaneji,kdo bude mit drazsi darek pod stromeckem a od koho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Miroslave teď je mi fakt líto že ti nemůžu dát palec,hezká odpověď.Kropitko to samé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Po revoluci odešel a nošení dárků supluje pan Santa Claus.

Jinak za to není nutné se stydět, můžete být jen zklamán. Ale i společnost klame svou „pravdou“ která rozbíjí rodiny, kulturu, tradice. /Ale hlavní je že Vám rodiče nelhali ve všem!

Příjemné Vánoční svátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Co to tady povídáš?
On neexistuje a nenosí dárky?
Tak teď teda nevím. Já ho čekám každý rok a vždycky příjde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek