Rokio

Ve kterých svých zájmech a koníčcích měl Adolf Hitler nadání a talent?

Pokud se Áda zrovna nesnažil dobýt svět, co mu šlo konat dobře v jeho volném čase? V čem byl dobrý?

Odpovědi
plebs

Snažil se být malířem ovšem Vídeňská akademie jej nepřijala, byl také bezdomovcem a RU armáda jej nepřijala pro neschopnost, později bavorská ano.
Snažil se obnovit dávnou germánskou slávu, byl vynikající řečník a své nadšení přenesl na masy obyvatel. Získal moc v Německu a to zcela legálně demokratickým způsobem a také navrhl trest smrti pro lichváře.