Zlatý

Ve filmu policajt ze školky, jeden říkal větu "Kluci mají penis holky mají vagínu" Znal dětský herec význam těch slov ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A proč by nemohl ? Některé děti znají takové výrazy a nemají s tím řádný problém. A to ře kluk vypada jinak než holka vědí děti ve věku 2-3 roky.

Další odpovědi:

Zlatý

nevím, ale řek to tak krásně, žejo ??

Bronzový

tak neteři jsou 2 a řiká "pipka" - on měl tatínka gynekologa tak mu asi říkal co dělá v práci (tak věděl co to je, ale nevěděl k čemu to ještě slouží)
Mě třeba taky máma řikala když mě koupala umej si pindíka a věděl jsem co to je, ale nevěděl k čemu to ještě slouží)

Zlatý

Neznal,jeho tatínek byl lékař či gynekolog,a taky Arniemu řekl,(ten samý chlapec)že má rakovinu nebo nádor,což diagnostikoval poté,co si Arnie postěžoval před dětmi,že ho bolí hlava.

Pokročilý

Lidská společnost je prohnilá. Jakmile někdo vyjde na ulici nahý, tak ho společnost odsoudí a zavře na několik let do lochu. Divím se, že ještě nezatýkají zvířata za nahotu nebo dokonce za provádění rozmnožovacích praktik.

Bronzový

Já se taky pozastavuji nad detaily ale tohle je už trochu přemrštěné. Kolik mu mohlo být tomu dabérovi? Jestli 10 tak to asi znal pokud 5 tak asi ne.

Zlatý

V čem je problém. Je to jen název čísti těla a v tom je snad ten význam slov. Cokoliv za tím si představuje něco jiného, tak už je mimo význam.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.