Kerynka

Včem jsou obsaženy sacharidy?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Sacharidy jsou rozděleny do 2 kategorií jednoduché sacharidy, komplexních sacharidů-Komplexní sacharidy jsou přítomny v-banány, ječmen, fazole, hnědá rýže, cizrna, čočka, ořechy, oves, brambory, kořenová zelenina, kukuřice, celozrnné obiloviny, celozrnné pečivo, celozrnné mouky, celozrnné těstoviny, sladké brambory:. Komplexní sacharidy jako rafinované škroby se nacházejí v, pečivo a koláče, pizzy, sladké snídaňové cereálie zpracované, bílé pečivo, bílá mouka, bílé minulost, bílá rýže. Sušenky Jednoduché sacharidy-sušenky, koláče a pečivo, čokoládu, med a džemy, želé, hnědý a bílý třtinový cukr, pizzy, hotová jídla a omáčky, nealkoholické nápoje, sladkosti a občerstvení.
"Jednoduché sacharidy jsou jemnější, se obvykle nacházejí v potravinách s méně živin: Několik příkladů pro jednoduché sacharidy cukru tabulky, kukuřičný sirup, ovocné šťávy, Candy, dorty, pečivo z bílé mouky, těstoviny z bílé mouky, sodovka, jako jako výroba koksu, Pepsi, Mountain Dew, atd., vše pečivo z bílé mouky Některé příklady zdravých potravin, které obsahují komplexní sacharidy:., Celá ječmen,, pohanka, jablka, salát, chléb pohanka, sušené švestky, řeřicha, ovesných otrub chleba , meruňky, sušené,, ovesná mouka, hrušky, chřest, ovesné otruby obilovin, Švestky, artyčoky, Museli, jahody, Ibišek Divoká rýže hnědá rýže, sladké brambory, obilí Multi-chléb, mrkev, fazole, brambory, jogurt, nízkotučné, sójové boby , Sušené mléko, čočka, fazole, fazole, sójové mléko, Čočka, Celá jídlo, Split hrách.

Další odpovědi
hanulka11

Přílohy, obiloviny, ovoce a zelenina
sladkosti, pečivo a mnoho dalších
stačí si zadat sacharidy a vyjede ti vše co potřebuješ vědět dopodrobna napsané