Vaše práce je odborná nebo odporná ?!

Nejlepší odpověď
badisko

odporne odborna..

Další odpovědi
Kelt

I odpornou práci , třeba čištění kanálů apod, by měl provádět odborník. A neměl by ji dělat s odporem. Daleko horší je, když někdo studuje nějaký zajímavý odborný obor s odporem. I při práci s odporem musí být člověk odborník a rozuměn aspoň Ohmovu zákonu.

Krakis

Kelt mi připomněl,jak jsme si kdysi na škole měřili ohmetrem ,,odpor k práci'' 🙂
A našli se i blbci,který se chytli za svorky Megmetu…Stačilo jen zatočit klikou…

Jádrohlod

Hmmm , a jaká je tvoje práce , zvědavče ??

led

Záleží od okolností
Môžte mať doklady aj predstavu o svojej odbornosti, ale v momente odovzdania faktúry zákazníkovi, sa preňho vaša práca zmení na sprosté a odporné vydieranie „za čo to chcete toľko peňazí?“