Adula.57

Vaše oblíbené jídlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Svíčková s knedlíkem

Svíčková je jediný doložený původní český recept, i tradičně považované knedlo zelo vepřo, ve skutečnosti pochází z Bavorska.
Většinou máme více oblíbených jídel, takže já to zjednoduším na českou kuchyni.

Další odpovědi
lexx

Guláš s knedlíkem

Hodně, chutné a levně. Uveď prosím hmotnosti a ceny s DPH.

quentos

Řeckou kuchyni

mým oblíbeným jídlem je pizza a málokdo o ní ví, že pochází z Řecka (jeden Řek si kdysi řek, že s ní rozjede kšeft v Itálii, ona se tam neuvěřitelně uchytila od té doby je mylně považována za její domovinu). Do Vašich kategorií se tudíž vejdu ;{)>

arygnoc

Řízek s bramborovou kaší

v podstatě ani jedno.

szegedínsky guláš, bez knedlíku (to je český výmysl, guláš [jakýkoliv] se nejí s knedlíkem, ale s chlebem), ale ne ten hospodský, domácí (maso, zelí a smetana v poměru 1:1:1, bez vody, jíšky a mouky).

mňam.

DusanOrlik

Svíčková s knedlíkem

MŇAM!

aramah

Různé saláty

kost

Řízek s bramborovou kaší

I gulášek 🙂

MacChill

Guláš s knedlíkem

Z vyjmenovaných asi guláš ale mám rád také třeba italskou kuchyni

anonym

Řízek s bramborovou kaší

No prostě klasika! Každou sobotu si ji vařím pro celou rodinu, sedíme pohromadě… Úžasné!

filva

Řízek s bramborovou kaší

Proč tu není špenát.

Meropa

Různé saláty