Minas

Váš upřmímný názor na Illuminaty, MK Ultra a chemtrail, popřípadě další né zrovna známe tajné spolky?

Jestli chcete tvrdit že jsem schizofrenik, tvrďte to i o JFK (John Fizgerald Kennedy), začal mluvit o tajných spolkách a za pár dní byl odstřelen, Martin Luther King zabit ze stejného důvodu, Jackson řekl jak funguje sony, byl zabit, Lenon, to samé, ale byl v MK Ultra. Včera při surfování na netu jsem nerazil na jednu skupinu, jmenuje se MUSE, zaujal mě její obrázek alba (ruka drží joystik jako hlavu úředníka, který řídí plno ovcí) tak jsem si poslech nějaké songy, docela ušla, ale to jsem takhle sljel o další album a tam několik zajímavě barevných věcí, jde tam člověk po mostě na naší planetu a tam song „MK Ultra“ jelikoš konspiracím se už dlouhou dobu věnuji, vím přesně co to je a nejvíce mě dostal fakt, že tam zpívají uplně přesně popis MK Ultra programu, nedalo mi to a díky mím prográmům v kompu jsem si to přehrál po zpátku, voa la nějaký text to dalo sice ne to co bych přesně chtěl, ale whatever. Pro nezasvěcené MK Ultra je bývalý nacistický program vedený nikým jiným než Mengelem, DR. Mengele na svých kamarádech židech, hlavně dětí, zkoušel co lidská mysl dokáže a jak se dá formátovat a podmanit, něco objevil, ale moc toho nebylo, po 45. odjel do Brazílie kde se podělil o výzkum, prodal to nevím přesně, ale po 10 letech se do toho pustila NSA/FBI a udělali to ve velkém, drogovali děti, nechali je bez spánku 2–4 dny a museli koukat na pohádky od Disney kde je veleznámý Wonderland kde se díky nějaké droze dostanou do světa jiného. Tímto prošlo snad 90% POP zpěváků (Bieber, 1D, Eminem, Lady Gaga, Katy perry, Passenger, Beetles, Maryline Manson a další) když si pustíte jejich písničky pozpátku uslišíte satanistický text, ironické bylo že u Gagnam styl od Psy byla po zpátku nádherně slyšet angličtina. Veleznámé je také „yes, we can“ od Obamy, po zpátku to znamená „thanks you Satan“ sám jsem si nahrál svůj hlas kde jsem řekl „yes, we can“ a bylo z toho slyšet „thanks you satan“. Dnes je slovo Iluminati hit, každý si z toho dělá srandu, ale to byl záměr Iluminátů chtějí to rozšířit aby se jich nikdo nebál a oni mohli do ulic, díky demnci lidi kteří si z toho dělali srandu jim jde plán podle toho jak chtěli.

Chemtrail je kapitola sama o sobě, plno lidí si myslí že ví co je, ale neví a ani poznat to neumí. Všichni známe ty letadílka co lítají a mají za sebou tu dlouho čáru která pozdě mizí ? ano tohle jsou chemtrail, ale letadla které mají za sebou fakt ktátkou čáru to je obyčejná pára. Když jsem se pozorně koukal na chemtrails viděl jsem že z motoru jde trochu páry, ale vedle motorů jsou rozstřikovače chemikalii, jsem z Liberce a občas jezdím do Šumperka a v obouch městech je to kritické. co si myslíte vy ? cítíe po tom otupělost ? strýc mého nejlepšího kamaráda který žije v Americe u tety a strýce, tak jeho strýc je bývalý vědec a vyráběl chemikalie pro Americké chemtrails díky tomu se mi to vše potvrdilo. A pro největší lidi co mi to nevěřej, sama FBI kvůli soudu musela uvést na stránkách že prováděla MK ULtra, soud také odtajnil že to provádělo dalších 30 organizací a několik univerzit.

Grecko a nebo jak se vlastně jmenuješ, víš prd tak se nemíchej do věcí kterým nerozumíš.

Nejlepší odpověď
gecco

Dal jsem si záležet a přečetl tvůj příspěvek celý…
😁
A musím konstatovat, že nedostatek vzdělání fakt nese své ovoce…
😁

Dovolím si ti dát drobné doporučení – nejprve se vzdělej a teprve poté šiř nějaká tvrzení – pamatuj si, že nejsnáze je manipulovatelný ten, kdo dohromady nic neví a k tomu ani příliš neuvažuje…
😁

Další odpovědi
arygnoc

áno, aj takto sa dá diskutovať – opýtať sa na názor, a ak je iný, tak jeho autora označíme za negramotného a sprosté slovo je na svete hneď.

tak si to ujasníme – geccovu odpoveď som opalcoval, lebo stručne vystihol kôpku pseudoargumentov, dojmov a pocitov prostej (=jednoduchej) du­še.

s tým sa nedá nič robiť, my blbci, čo tomu nerozumieme, sa do toho miešame svojimi názormi.

a na záver:
ako je to s tými trpaslíkmi?

;-Q

fcoop

Teda – klobouk dolů,máš tu teorii vážně promakanou – věděl jsem,že svět je zlej,nebezpečnej a tydle vjeci..........ale až takhle?

Liberec a Šumperk jsou postřikovaný.­.............­.v tom má jistě prsty Babiš,ten k nim bude určitě patřit…naposledy sjel jednomu chlápkovi pole s pšenicí herbicidem.

To, že je někdo paranoidní, ještě neznamená,že po něm nejdou........tak buď bdělej a ostražitej.

Ale početl jsem si,to tedy ano.

Lamalam

Až doposud jsem na tyhle věci nevěřila. Po přečtení tvých přesvědčivých a vybroušeným stylem sepsaných důkazů už věřím úplně všemu.

P.S. Jak vysoké dávky chemtrails vám v tom Liberci dávají?

led

Keby len „Illuminaty, MK Ultra a chemtrail, popřípadě další né zrovna známe tajné spolky“, ale dokonca aj „kamaráti v triku odpovedí.cz“, verejné a oficiálne spolky a organizácie, politici a ekonómovia… tí všetci sa snažia vytvoriť nám svoj vlastný pohľad spoločnosti aj keď sa nám to nepáči. Presadzujú ho niekedy aj otázkou na náš úprimný názor, ktorý ale nesmie byť iný než ich vlastný.
Hromy, blesky, hrrr na nich…
PS.
ten elaborát v otázke sa opiera aj o nejaký zdroj, alebo je to len vaša myšlienka po prečítaní bulvárnej tlače a rôznych pavedeckých článkov?
Doplňuji:
Dúfam, že na môj úprimný názor odpoviete spôsobom hodným Homo Sapiens aj s uvedením zdrojov, ktoré nám neznalým pomôžu sa v danej problematike zorientovať.
V odpovedi prosím o spisovnú češtinu bez vulgarit.

briketka10

To video je fakt směšný a všichni byli pod drogami a
ne zmanipulovaný a vůbec nic nedokazuje Britney
Spears.je známá tím, že v minulosti užívala spoustu
drog, kdo z umělců herců je nebral mi ukaž a na
začátku je uvedeno, že patří do skupiny psychiatr.
vyšetření a psychologů viděls to video vůbec? Přečti si
pořádně některé údaje o těch osobnostech a bude
to daleko lepší, než je budeš pomlouvat.Všechny
jsou pronásledované a pak jsou např. závislé, ale
je to i jejich sláva, kterou nemohou unést apod.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Britney_Spe­ars
Doplňuji:
Nepotřebuju se koukat na jejich rozhovory ten poslední byl s filmu a
usvědčil mě o Tvé hlouposti a nevzdělanosti, jak tomu stále věříš o M.
Cyrus byl zmanipulovaný až hrůza, kvůli tomu jsem ztišila repráky nic
z toho prostě není pravda a basta končím !!

postcd

snad každý člověk chce moc a mít vliv/ovládat jiné lidi, některým se to povede. Určitě existují lidé, kteří mají moc a jsou propojeni zase s jinými lidmi a mohou potají spolupracovat aby dostahovali svých cílů. Také jsem o tom co píšete četl ale už to nedělám, nemám rád zlo a myslím si že tím dobrem musí asi začít každý u sebe i když je okolo zlo. Možná jste slyšeli něco o tom, že na co myslíme to se nám stává. Nebo že boj proti něčemu může to něco ještě více posilovat. Boží mlýny melou pomalu ale jistě.. https://image­.slidesharecdn­.com/6e856d6b-6591-4c4b-a0ff-d812fb21573e-150520084540-lva1-app6892/95/mosty-19-638.jpg?cb=1432­111651

ReHu

Tyto i podobné spolky mi jsou zcela volné.

Pavel Kohán

Ten „schizofrenik“ souvisel jen s (jiným) uchopením jedné tvé předešlé otázky. Neměla to být narážka…

Minas

Briketka10: koukni se na pár rozhovorů s celebritama ;) říakjí „pořád na mě šahají“ „na podiu jsem někdo jinej“ a další věci :) přečti si pořádně tohle http://jakubso­bek.blog.idnes­.cz/c/285098/His­torie-ALFA-muceni.html

ivzez

Minas:
měl byste si vybrat, jestli Vás zajímá náš „upřímný názor“
nebo hodláte kritizovat úroveň znalostí odpovídajících…

Gecco,
překvapilo mne, že´s měl už v půl čtvrté
(ráno) vyčerpán plný počet ohodnocení…

Minas

zajímá mě názor a ne utok na mojí osobu..

gecco

Minas → inu – tím Doplněním otázky jsi mne vskutku pobavil…
😁

Minas

heh klidně si mě zabanjtu, ale jsi idiot, plno věcí nerozumíš a snažíš se být za chytrého viz. někdo se ptá na film a ty se mu vysměješ kde lítají martené, skupina idiotů .. jinak hezké sledování ;) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sZpwW4szhSM

Psychotic

Proč by tě měl někdo banovat, je s tebou zábava 🙂

gecco

Minas → česky by to nešlo???
😁