Nikii

VANOCE-poradte

Caute, poradte mi co mam svému příteli koupit na Vánoce vůbec nevim chtela bych mu koupit neco ohledne auta ma felicii ale vubec nevim co se do auta kupuje :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak třeba pěkné potahy , kvalitní sadu \Gola\klíče, poklice na kola, autokosmetiku , deku – polštářek, kvalitní stěrače
Doplňuji:
všechno by udělalo radost i mě, ale ne na felicii:D:D:D

Další odpovědi
roxy52

A k tomu všemu-plnou nádrž.To v dnešní době potěší.

bubukaa

co třeba nějaký masážný polštářek za krk nebo za záda nebo takový ten kuličkový podsedák

Ivetka303

Já kupovala poklice, nebo takový ty zdobený kliky – drahá sranda. Nebo nějaký ty kravinky jako pěkná řadící páka, potahy, nerezové pedály apod.

venkovan

Co takhle koupit zážitkovou akci kterou si společně vychutnáte.

cukrar

Každá řidič musí mít v autě kvalitní deku.......pokud mu jí manželka nezabavila!!

Ano souhlasím s dekou, utěrkou na skla, voňavku do auta… zadní stírač, páč ho má už opotřebený…