DIH

Vánoce a dárky

proč všichni říkají že Vánoce nejsou o dárcích ale když se po Vánocích setkají první otázce je co jsi dostal k Vánocům?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Vánocům se připisují různé výklady, podle toho, jak je v různých dobách a společnostech lidé vnímají. Dárky jsou jen určitý zvyk, který se v naší materialisticky založené době a společnosti stal určitým těžištěm Vánoc, takže mnozí lidé sice odříkávají otřepané klišé, že dárky nejsou důležité, ale nedovedou si Vánoce bez nich ani představit.