Savier

Vadilo by vám kdyby vaše rodina našla váš profil na odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ále, myslím že jsou rádi, že mají klid. To víš, když mi přijde, že někdo „má roupy“, hned mu přidělím nějakou práci (v tom jsem VELMISTR [po tatínkovi]!), muehehehe! 😉 😁

Další odpovědi
Kelt

Rodina to ví a protože je vidět, kdy jsem na této stránce, tak mají občas připomínky. Manželka občas přijde s tím, že její kolegyně nebo někdo z příbuzných označují aktéry a tento projekt za ne moc inteligentní, abych nemusel používat její výrazy.

elkon

To nemusí hledat, není na tom nic špatného. A nic tajného.
A kdyby to nevěděli, tak to stejně nepoznají, není nic podle čeho by to měli poznat.

Drap

Nevadlio. Netuší vůbec, proč by něco takového měl někdo hledat.

paul1

Nevadilo, ví o tom.

Dochy

Nevadilo. Ví o tom, sice vystupuju s přezdívkou, ale tu mé okolí zná.

cochee

Irelevantní, nejsem zde ztotožnitelný.