Vadí vám reklamy v televizi?

Které reklamy v televizi vám vadí? A která reklama je podle vás trapná?

Nejlepší odpověď
dudu

Nevadí, pokud je pojmu jako tento muž – pravil: tak jsem se usadil u televize, že se bude koukat na reklamy a ti pacholci do nich vkládají jakýsi film.,,,

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nevadí, nemám tv …

anonym

Nekoukám.
Dříve vadily.
Všechny české jsou trapné.

Některé zahraniční se mi líbí, ale vážně jen některé, ty které jsou vážně dobře propracované. Ale samozřejmě bych na to nevydržel koukat 100×, pak by mě to také už začalo otravovat…

deny55

Kvůli reklamám většinu pořadů ani nedokoukám.

dr.luha

Nevadí. Používám střih záznamu v Avidemuxu. Trapný jsou ty, ve kterých se vyskytují bubáci.

Drap

Nevadí. částečně jsem si zvykl a částečně přepínám.
Opakovaná otázka , byla už několikrát. Zkus využít vyhledávač!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-vadi-reklamy

marci1

U reklam vypínám zvuk. U této, než jsem ho stačila vypnout, jsem málem dostala infarkt. Představila jsem si, jak někteří diváci u TV usnou a „probudí“ je tato šílená „reklama“. 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=1MbhorW-siY

luckykubrt

Z reklam mám rád akorát tu na ticho. 🙂

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=suRq0ats8EI

ivzez

Totéž jako Mc Merkurion: Nevadí, nemám TV.

bububabu

Nevadí mi a chápu že tak televize vydělává.
Jen mi vadí jejich četnost. Ale co mi opravdu vadí je NEUSTÁLE se opakující filmy a serialy které neustále melou dokola, každý týden stejné filmy, a tak několik let!
Už je to trapné a ještě si dovolí ty odrhovačky dávat třeba v hlavní vysílací čas v 20h. Měl by být ustanoven zákon který by říkal jak často je vhodné opakování..Dokonce i ty stanice které si platím melou dokola to stejné. Připadnu si jako bych šla do obchodu, měla prázdný košíček ale u kasy jsem zaplatila a šla domů, platím a za nic…
Tv by měla myslet na ty kteří jsou doma třeba nemocní a tak mají televizi zapnutou třeba celý den, ne jen na ty kteří si ji zapnou jednou týdně a tak tu hrůzu nevidí…