Blecha

Taky vám vadí reklamy?

Taky vám vadí reklamy? koukáte na tv a pak na 10 minut reklama a za 20 minut zas a zas, nebo jste na nějakym webu a skočí vám tam reklama přes celé okno… hrůza

Nejlepší odpověď
BEAES

Docela mi vadí, hlavně jak na nás řvou, nechápu, proč jsou zesílené, na Slovensku už je to dávno zakázané. Na webkách mi to tak nevadí, není to tak časté.

Další odpovědi
anonym

Jsem z nich regulérně nepříčetný.Snůška stupidit,všichni šťastný,lesklé vlasy,tucají,už při psaní se mi zdvihá adrenalin.Tak raději končím.

Jahoda

Jako kdy. Většinou mi lezou na nervy, protože vždy, když je něco zajímavé a je to v napětí, začne reklama. To vždycky v trochu nadávám 🙂 Když jsem ale unavená a dívám se, najednou naskočí reklama, koukám i na ní, jelikož se mi nechce vstávat. To nějak přežiji, ale je to o nervy 😁

NickD

Jak kdy.Musím ale přiznat,že reklamy se mi hodí na malé přestávky.Jinak je až na občasné vyjímky ani nesleduji.Kdyby vás živili,taky by jste se je snažili dávat co nejčastěji.Víc mě vadí,když uvádějí začátek programu v přesném čase a ve skutečnosti je to klidně o 10 – 15 minut později.

gnr54

Joooo vadí!!!! Já bych je za to strestala.Je to moc přemrštěný a některé reklamy jsou uhozený.

GangstaHelper

Samozřejmě, že vadí. Ale od toho mám ovladač, abych to mohl hnedka přepnout jinam.

Je zbytečné se ale rozčilovat. Uvědomte si, že produkce pořadů v TV (ať už zprávy nebo filmy), stojí OBROVSKÁ jmění.

Zesilovaní reklam: Ano, dělají to. Je to hnus. Je to psychologická strategie. Asi před rokem jsem četl, že v USA se to teprve chystají zakázat, a že tam je rozdíl extrémní.

vecernice

Mě reklamy nevadí,skoro bych řekla že se někdy i hodí.Přemýšlím o nich,o jejich nápaditosti,nebo naopak a je-li dobrá a zaujme mě,tak si řeknu-jo ta musela dát práce,ale je dobrá atd.Ale to řvaní!!!Když si v noci nastavím vypnutí televize,protože jinak neusnu a už tluču špačky a v tom to zařve-děs!

Greneia

Nevadí .. na TV koukám osobně velmi málo, ale když už, tak většinou si vytáhnu dývko s filmem, co chci vidět a koukám, je to také bez reklam, jinak HBO to jistí :) Takže když se mne někdo zeptá, jestli znám tu a tu reklamu, tak poněkud ehm… bohužel :))