Vadí mi že mamka to dělá s přítelem

vadí mi že mamka má sex s přítelem. co s tím mám dělat???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

souhlasím s Annas,jen bych dodala,že jednou budeš mít také nějaký vztah,no a mamka z toho bude mít podobný pocit jako ty teď. Takže za ní zajdi,řekni co přesně tě trápí,určitě na ní nijak netlač,sám/a určitě nemáš rád/a,když na tebe mamča s něčím tlačí. Je potřeba aby jste spolu komunikovali. Mám už větší děti a také ne vždy je mi příjemné,že to dělají,no a naopak jim to asi taky přijde možná divné,že to mamka dělá. Ale hodně spolu mluvíme a pak se všemu smějeme.

Další odpovědi:

Zlatý

s tím mnoho nenaděláš. Zbývá pasivní obrana - nasadit sluchátka a vytočit volume.

Zlatý

Maminka nežije zřejmě s Tvým otcem, takže si našla přítele. Sex je v životě muže i ženy normální, bere se jako potřeba. S tím zřejmě nic nenaděláš. Možná jsou při tomto aktu moc hluční nebo málo intimní. A to by Ti mohlo vadit. V tomto případě bych si s maminkou v klidu promluvila. Nebo nasadila sluchátka na uši.

Zlatý

Pokud se nejedná o tvého přítele, tak to neřeš :-)

Bronzový

Je jasné,že si myslíš,že mamka je jenom tvoje,ale ona tě sexem s přítelem rozhodně nijak nešidí nebo neklame,to pochopíš až budeš starší,zkus pochopit ty jí,promin,ale neříkej jí to,že ti to vadí,pro ní jsi důležitější než všichni muži na světě a nemusela by se s tím správně vyrovnat...

Docela intimní.S tím moc nenaděláš.I mamky jsou normální lidé.Ani bych se s ní nepokoušel promluvit si,mohlo by se jí ublížit.Ten problém,věř mi za nějaký čas odezní.Takové rady na dálku......Zkus si o tom promluvit s profesionálem.Jsou poradny a pod. A zapiš si za ouška - na jejích citech k tobě se vůbec nic nemění!

Zlatý

ak je sama, nežiarli. Aj ona má právo na život.

Stříbrný

Je potřeba to probrat i s maminkou i s přítelem.Bude to těžké,protože přítele možná ztratíš,nebo se dost pohádáte doma.Pánem situace zůstaň Ty a Ty si rozhodni co dál.Nemohu víc radit,protože víc o tomto vztahu nevím.Benyto,mýlíš se .ona ji(dceru šidí a to velice)rady typu: uvidíš až budeš starší, jsou směšné v tom smyslu,že ona tuto"křivdu" prožívá teď!!!

Zdroj: život

Stříbrný

Asi se stim budeš muset smiřit,takovy je život.

Bronzový

S tím nic neuděláš. Pokud to slyšíš, vyrovnej se s tím, jak tady říkal quentos - začni poslouchat hudbu :) Nebo si zační číst. Hlavně to nikomu neříkej - tví kamarádi, škola - nikomu !!

Stříbrný

Pokud mamka z nějakého důvodu nežije s Tvým taťkou, nebo se (jak tu někdo vyjádřil) nejedná o Tvého přítele, pak je nech být. Jsou dospělí a co naděláš? Nic. Hlavu vzhůru.
Pokud to tedy neprovádějí záměrně za Tvé přítomnosti, to bych mamce asi domluvila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.