Vadí, když si hraju s mým bráškou (3 roky) s barbinama? Myslím tím, jestli to na něj nebude mít nějakej vliv.....

Nejlepší odpověď
gecco

;-DD
Ne, neboj, holku z něj neuděláš…
Možná bude časem zručnější v přebalování šprčka než v opravách pračky, ale to nemusí být nutně na škodu…
😉

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Zcela určitě nevadí.

ivzez

Vadí.
S tříletým bratříčkem by sis měla hrát přiměřeně jeho věku.
V tomto věku jsou vhodné např. hry podporující rozvoj jemné
motoriky. Můžeš ho učit znát barvy, povídat si s ním (rozvoj
řeči a slovní zásoby), kreslit, …

Barbíny podle mne nejsou vhodné pro žádný věk.

dejavu

Ne, nevadí. Důležité je, že si s ním hraješ, ta interakce mezi vámi. Je to od tebe moc hezké. On si sám pak řekne, s čím si chce hrát a jaké hračky má rád. Jsi prima sestřička. :)

Nevíteto?

Jak si na takovou blbou otázku přišla? 🙂 Jasně, že ne. 🙂

KatkatkaW

A hrajete si někdy i s autíčky nebo tak? Pokud ne, tak byste měli, protože kluk, který je zvyklý hrát si JEN s barbínami by měl potom potíže v kolektivu… Jinak je to fajn :)