Pokročilý

vadí když mám ve třinácti trochu bříško??

Doplňuji:
do té kategorie jsem do dala jen tak nechce se mi to vybírat... a trochu znamená nwm no prostě jenom trochu neznamená to že mám 10 kilo navíc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vadí a protože jsi na stránce atletika, tak je zřetelné co bys měla dělat aby se ztratilo.
Odsedni si od PC a dej si 15 poctivých sklapovaček, 15 křížení napnutých nohou přes sebe s tím, že paty jsou cca 10 cm nad zemí atd. A denně to tak 5 x opakuj.

Další odpovědi:

Zlatý

Popros rodiče, ať tě naučí naplavat nebo ať tě přihlásí na plavecký kurz.

Choď plavat pravidelně tak 4x týdně

Musíš plavat ALE svižně, správně (ne hrabat jako pes) a plavat, alespoň půl hodiny v kuse.

Zformuješ si postavu a bříško se ti zastrčí.

Bronzový

trochu neurčitá otázka, ne? ale jelikož je ti třináct - a to i přestože jsi to dala do kategorie atletika - bych řekl, že tě zajímá, zda to vadí klukům.. asi tě moje odpověď neuspokojí - jak kterejm.. btw: co je to "trochu"?

Nevadí,to vůbec nevadí.Jen jsi mě pobavila kategorií,atletika je dobrá,fakt na to bříško.Lepší než sledování nekonečných seriálů v televizi.Kategorie vybírej,to se ti vyplatí.Jsou tu lidé,kteří odpovídají jen na otázky určitých kategorií.Jsou v nich totiž téměř profíci.

Pokročilý

Ty asi nejsi moc inteligentní , co ??

NE NEVADÍ, POKUD SI BUDEŠ CHTÍT O NĚČEM POPOVÍDAT OD NÁZORŮ KLUKŮ AŽ PO ÚPLNÉ BLBOSTI, TAK MI NAPIŠ E-MAIL :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.