Avatar uživatele
bolak

V rádiu říkali, že by prej komanči dneska s přehledem vyhráli…

To bylo myšleno vážně, nebo byl zas první duben a já si jen nevšim? Televizi nesleduju, rádio moc neposlouchám, takže skutečně nevim…

A komu byste dali hlas vy, kdyby byly dneska volby? (teda jestli nejsou, já se v politice moc nevyznám)
Doplňuji:
no tak to teda prrrrr…

tak to teda prrrrrr…

tak to teda prrrráci čest!

(hlasujte dál, nenechte se rušit)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, suaeda, briketka10, anonym před 4354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Někoho jinýho

Doplňuji:
Pořád naivně doufám v zázrak, že se objeví někdo nový, kdo ty chyby dokáže napravit a pravidelně mnou volená strana zkrachuje. Že by dost lidí volilo KSČM celkem věřím, pravověrní jsou ukáznění a mnoho lidí vzpomíná na „staré zlaté časy“, jenže si to špatné nějak nepamatují. Stejně by nebylo teď co znárodňovat 🙂.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Někoho jinýho

Po delší době jsem se rozhodla,že volit půjdu.Pokud se neobjeví do té doby někdo jiný zajímavý s rozumným programem,budu volit Piráty…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

TOP09

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Někoho jinýho

Poprvé zatím nevím koho budu volit,ale bezpečně vím,že to nebude KSČM,protože lump zůstane lumpem.Ale, ještě víc se obávám těch,kteří je budou volit,protože jsou „naštvaní“ na ty ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někoho jinýho

Doplňuji:

  1. I vyšší řády savců se dokáží poučit ze svých chyb v minulosti.
  2. Slibům o rozdávání z prázdné kasy věří jen beznadějní naivové
  3. Dočasné účelové mimikry nic nemění na zločinných principech (s nimiž se ostatní státy dokázaly už dávno legislativně vyrovnat.)

I Hitler si v krizi získal masy – jak to skončilo, víme všichni.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevolil bych, ať se staraj jiní

Doplňuji:
U voleb jsem nikdy nebyla a ani se nechystám. Prostě mám naprosto jiné zájmy než ty politické. Jinak ať si každý svobodně volí koho chce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

KSČM

Poprvé v životě bych volila Komunisty, protože to, co se tu teď děje, předtím pod vedením ODS, dnes TOP09, nemá v historii světa obdoby, jejich zločinná drzost nemá mezí, rozpoutávají korupční kauzy svých protivníků, aby si zvýšili preference a dokud bude co krást lidem z kapes, tak s tím nepřestanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Někoho jinýho

Najradšej by som volil možnosť „zvolit úředníckou vládu“.

Podľa mňa pán Fischer (Fisher?) bol ďaleko najlepší premiér a o spôsobe jeho vlády ani nehovorím.
A zrušil by som všetkých Vaškov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

KSČM

Typický příklad lidské omezenosti. Jak zloděj volá chyťte zloděje.
Paradoxně akce ODS a ostatních pravicových stran, nahání voliče do náruče KSČM. Logické vyústění akcí vůči ČSSD.
Nicméně jsme prý v demokratickém státě takže ano nyní je na řadě KSČM !!! Nic špatného na to, mevydím.
Takovéto řeči o někom jiném ? To tu nedávno bylo. Listovat vám to nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někoho jinýho

Taky si společně s místníma komančema myslím, že jsou neustále odstrkovaní. Proto je třeba je hladit, hladit, hladit až do úplného vyhlazení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Někoho jinýho

Doplňuji:
jen pro pripomenuti tem, kdo zde pisi, ze by volili komunisty – i dnesni komuniste vzhlizeji porad k minulemu rezimu a uctivaji zlocince jako byl Stalin nebo Gottwald – a to jsou stejni zlocinci jako Hitler…takze kdyz date hlas KSCM je to to samy jako kdybyste volili NSDAP…dnesni doba opet napomoha tomu, aby si clovek vybral jednoduche a prime reseni – coz nabizi jenom strana, ktera ma blizko k totalite nedelejte tu samou chybu jako nasi predci pred vice nez 60 lety…

Upravil/a: Reuef

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Někoho jinýho

nemám ponětí vyplynulo by ze situace, zatím se nepředvedla žádná strana a nečetla své programy nebo se mýlím, až je přečte, tak se rozhodnu, stejně budou zase všichni lhát :(
Doplňuji:
asi KSČM bylo mi líp měla jsem práci, co do huby, slušné bydlení..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stryda

Někoho jinýho

Nevim koho volit vzdyt v kazde strane jsou komanci kteri tuto zemi vedou ke krachu .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rtepp

Někoho jinýho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IQ tykve

KSČM

Paní Sůwo.Právě je doba,kdyby se dalo znárodňovat.Ne­myslím tím drobné řemeslníky a jim podobné,ale ty velké firmy,které vlastní mnozí z politiků nebo jsou tichými společníky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Někoho jinýho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Někoho jinýho

Ze současných zkorumpovaných stran, ve kterých se střídají překabátěný politici nikoho.
Jak na to tak vidím, tak my Češi potřebujeme, aby nám vládl někdo jiný. V posledních stoletích jsme si na to zvykli a neumíme si vládnou sami. 300 let jsme byli pod Rakouskem, 40 let pod Ruskem. Kdo to bude dál a udělá si u nás vlastní pořádek?
Možná že už jsme někomu prodaní (jako všechno) a ještě o tom nevíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
egroups

Někoho jinýho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

IQ tykve-tys to trefila se vším všudy-NOMEN OMEN

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Komunisté ? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin. (František Fajtl)
http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Komunistic­ký_režim_v_Čes­koslovensku

před 4354 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad briketka, to si fakt myslíš, že se dějiny mohou vrátit? Už nikdy nebudeš zpátky mladá, jen budeš neodvratně stárnout, u některých to bývá i moudřet.
Vážně ti vlastní rozum nedokáže ukázat v pravém světle Severní Koreu nebo Kubu?
Je mi líto tebe i tobě podobných a jejich zarputilé zaslepenosti.

před 4354 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IQ tykve

I Havel si v krizi získal masy – jak to skončilo, víme všichni.

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IQ tykve

To jste četl v dikobrazu, o té Korei či Kubě?

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dikobraz už dávno nevychází, znám osobně jenu redaktorku, která byla v obou zemích a poznala tamní poměry na vlastní oči a kůži.
Srovnávání s Havlem je nesmyslné, nemá na svědomí 40 miliónů mrtvých a největší světovou válku v dosavadních lidských dějinách.
Sama ses přiřadila k těm, jimž byl určen můj dovětek.

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IQ tykve

Ale Havel má na svědomí přes 14 milionu mínus horních deset tisíc!

před 4350 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek