Savier

„V Olomouci rodila žena v 56 letech“ – Je to podle vás v pořádku?

Článek

Já bych tedy nechtěl mít takto starou matku. Jaký na to máte názor? Je to podle vás v pořádku?

Nejlepší odpověď
elkon

Mám jiný

Pokud na to má zdravotně a fyzicky, tak to není problém. Ty, jako dítě, si matku nevybíráš.

Další odpovědi
Filip84

Je to v pořádku

A co měla dělat? 🤷‍♀️ Bys to odrodil za ní? Nebo – milostivá paní a rukulíbám a kdesi cosi – měla místo ní rodit kojná? Nebo by měly být rozdávány rozmnožovací licence, souloženky, nebo něco podobného? To už říkal sir Humphrey Appleby, že to není možné. A Bernard Woolley chtěl subvencovat sex. 😎

Nech lidi jebat a se rozmnožovat. Asi mít mamá, které při porodu táhne na šedesát, není to nejlepší na světě hned po krájeným chlebu, ale jsou horší věcí! 😎

iceT

Mám jiný

Myslím, že je to jen její věc, její a jejího lékaře, který zná její zdravotní stav nejlépe.
Nám ostatním je po tom prd.

df

Je to v pořádku

Tak to je 5 minut po dvanácté. Mohla jít na šmiterupci, ale z nějakýho důvodu (na tom nezáleží) se rozhodla, že ne. To jsou osudové záležitosti a to dítě ví do čeho jde.

Navíc v Olomóci je krásně, tam jsem chvilku pobýval

Alesh

Není to v pořádku

Především proto, že nepočala přirozenou cestou. Je to proti přírodě.

plebs

Babča pojede s kočárkem a při následném hovoru to máte pěknou vnučku – vnuka a babča bude diskriminována

Savier

df: Díky za odpověd. Dovolím si ale nesouhlasit s tím, že „to dítě ví do čeho jde“. To je tak trochu blbost, no ne? 😉 Jak by to to díte asi vědělo?

df

Každý z nás si svůj život plánuje již před narozením a vybírá si pro zrození nejvhodnější čas, místo i rodinu.

zjentek

Df PŘESNĚ a těmito silami byla osvícena madam dříve než začala sama plánovat. Děkuju.

Savier

Takový argument jsem nečekal. To jsou věci nebem a zemí. Děkuji.

Disraeli

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oCQLL9QG9q0 😅

zjentek

Savier, správně.