lerak14

v květnu jsem zrušil služby O2 dodnes mi chodí faktury a výhrůžky- máte stejný problém?

zrušil jsem televizu internet telefon od června používám jiné služby a zaplatil ty dva měsíce nepoužívání ale pořád chtějí peníze prej jsem s nima podepsal smlouvu žádnou nemám ani jsem nic nepodepsal má někdo podobné problém?
Doplňuji:
o zaslání smluvních podmínek jsem žádal tak10X a nic

Nejlepší odpověď
standa

Zajděte do nejbližší prodejny O2 a zde předložte ty zmiňované výzvy. Pracovník u počítače vám celkem rychle zjistí o jaký smluvní vztah, který jste údajně nepodepsal, se jedná.

A taky vám sdělí okolnosti týkající se případného řádného ukončení tohoto smluvního vztahu.

Další odpovědi
ReHu

Tak ať ti smlouvu ukáží. Proč jsi ty 2 měsíce nepoužívání platil?

GM

Měla jsem podobný problém, když jsem odhlašovala pevnou linku – je to už pár let. 2× jsem posílala doporučeně žádost o ukončení, platila za nepoužívání, až jsem přestala platit,chodily mi upomínky. Jednoho krásného dne jsem se nas…, zavolala jsem znovu na operátora a ten mi řekl, že žádnou mou výpověď nedostali, že to asi ztratila pošta. Začala jsem na něj řvát vyloženě sprostě o tom, jaký tam mají bordel a hle, druhý den jsem měla doma v poště ukončení smlouvy. Člověk se nesmí nechat.