milablond

Mate stejny problem?

Nedokazu si predstavit manzela a milence v jedne osobe. Hodny manzel pro rodinu = nuda v posteli, pritazlivej, co to umi = spatny pro rodinu (hrozba milenky atd.). Nedokazu si predstavit, ze bych s muzem, se kterym vychovavam deti delala v posteli to, co bych chtela delat s milencem. Momentalne jsem singl (27). Je to normalni?

Nejlepší odpověď
ahold

Mě ten tvůj dotaz připadá spíš jako inzerát s nabídkou sexu. Ještě tam chybí tvoje míry.

Další odpovědi
Alesh

No prej to je u ženskejch normální. Standardně si hledají domu moulu a na sex chtějí borce, čili je to tak jak jsi to přesně popsala, ale samozřejmě jsou i ženy, co sex tolik nemusí, pak mají jen moulu anebo naopak nechtějí rodinu, ale jen sex, tak hledají kance. Ale nic není černobílé, ani chlapi ne, takže ne každý je naprostý moula nebo naopak jen totální kaňour beze smyslu pro rodinu, takže asi každý má prostor si najít toho pravého.

mosoj

Tobě ani psychiatrické vyšetření nepomůže. Nabrňkni si dědka. Předem říkám že nemám zájem.

marci1

Většina lidí to má jinak. Jestli se dokážeš smířit s tím, že nebudeš mít manžela, rodinu a děti, zůstaň raději singl. Přece bys nechtěla někomu ubližovat. A třeba potkáš toho pravého, který Ti bude opravdu blízký a nebudeš muset řešit jen sex. 🙂

led

Joffrey de Peyrac sa nájde aj v bežnom živote, aj keď možno nie až tak dobrodružne ako vo filme. (pre neznalých, ide o film – seriál – o Angelike, markíze anjelov).
Záleží od vášho vzájomného vzťahu. Život v manželstve nie je len sex.

bolak

Když máš chuť na svíčkovou i na pívo, tak si prostě dáš svíčkovou s pívem.

arygnoc

tak rýchlo – vydaj sa a potom mi zavolaj.

:-Q

gagaga

me to taky nejde do hlavy .. :)
telesne jde sice o " stejne partie " , citi se ale pri tom docela neco jineho ..
:)
moje nervy by to ale nevydrzely
;(

  • iv-