Odpovedi18

V kolika letech přestane člověk růst do výšky a kolik měříte?

Upravit anketu již nelze, ale samozřejmě když jste vyšší, tak dáte tu vyšší variantu, tudíž když máte 185 cm dáte 185–195 to stejné když máte 175 cm, proč by jste se řadily k nižší variantě když je to o 1cm.

Odpovědi
DoTazatel

185-195cm

Měřím přesně 185 (takže mám 2 možnosti, které si v anketě můžu vybrat… je špatně sestavená, když už, tak dej jednu možnost např. 175 – 185 a pak druhou až od 186 – 195, atd.).

Malvína

od 170-175 cm

Co bych měla zvolit, kdybych měřila 168?? 5 cm Ti uteklo 😁
Já měřím 173 cm a růst jsem přestala zhruba v 15-ti? Těžko říct, nepamatuji si přesně. Zobecnit to nelze, je to individuální. Stejně tak například růst prsou u ženy.

Gus_Fring

175-185 cm

175 cm ve věku čerstvých 15 let. Kluci dorůstají ve věku 17–21 let. Dívky dříve.

TechLili

od 170-175 cm

honza19hk

Více jak 195cm

Mám 203, naštěstí už nerostu.

da ny

od 170-175 cm

U člověka končí růst většinou kolem 20. někdy 22. roku věku.
Od 25 začíná stárnutí organismui.
V 15 letech jsem měřila 168 cm. Kolem 19 jsem povyrostla

Jan Novák

od 170-175 cm

jsemjá

185-195cm

Funna

hodně „blbě“ sestavená anketa…
docela by mne zajímalo, kam se zařadí lidé vysocí 166 až 169…ti asi odpovídat nesmí 🙂

DoTazatel

Prostě diskriminace… takoví lidé od 166 do 169 cm neexistují. :DD

Funna

fajn…tak právě se odcházím odexistovat 🙂…sbohem…

led

ale existujú dokonca aj menší:
Jiří Krytinář meral 122cm https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ji%C5%99%C3%AD_Kry­tin%C3%A1%C5%99

V Hollywoode ich nájdete viac:
https://zdola­hore.sk/uspiet-dokazete-aj-s-malom-najslavnejsi-trpaslici-herci/
https://www.ex­trastory.cz/nej­slavnejsi-liliputi-herci-a-jejich-zajimave-osudy.html