Vyrostu ještě?

Ahoj docela se trápím.Jsem kluk je mi 16 let a měřím jenom 173 cm ... myslíte že ještě vyrostu???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

173 je Ti málo? mně je 26, měřím 169 a je mi to šumák. Pokud máš kvůli tomu problém v milostném životě, mávni nad tím rukou, ony jsou povrchní. Až najdeš tu pravou, budou centimetry to poslední, co ji bude zajímat - jak na výšce, tak v klíně ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,myslím,že ještě vyrosteš...můj bývalý manžel,byl stejně vysoký jako já a přerostl mě cca o 7 centimetrů,když mu bylo tak 25

Zlatý

Já si myslím že určitě vyrosteš.

Ahoj "třeba" Pavle,

myslíš si, že tělesná výška je důležitější, než charakter?

Mému synovi je 31 let a měří 165 cm! A vůbec mu to nevadí, protože uznává jiné priority! I kdybys už neporostl, tak si pamatuj, že i malým vzrůstem můžeš být svůj. Srdečný, kamarádský, vstřícný, usměvavý, pozitivní, ochotný a já nevím, co ještě. A toto všechno je přece více, než nějaká výška!

Co je z chlapů, kteří měří 190 cm, když jsou Morousi? Nic!

Takže se, prosím Tě, netrap a vpřípadě, že už neporosteš, tak v tom hledej i pozitivní věc a buď šťastný, že nemáš výšku například 110.

Papa, moc Tě zdravím a měj se hezky, Ina

Bronzový

Mně je 20 let a měřím 155 cm, takže takovéto dotazy mě iritují. :-)

Zlatý

V 16 ještě rosteš, vydrž.

Pokročilý

záleží, kdy ti začala puberta. podle toho je odvíjí čas, jak dlouho ještě člověk roste. Ale spravidla je to u kluků do 17-20 let

Bronzový

Vždyť si v poho.Koukni na tátu a jestli je vysoký,tak ho určitě přerosteš.Většinou děti přerůstaj rodiče.Tak buď v klidu,ju!

Bronzový

Pokud si už přestal růst, tak už nevyrosteš. Pokud máš pocit, že rosteš, tak ještě nějaký cenťák může přibýt. A 173 cm není špatná výška. Na věku nezáleží. Každý člověk přestává růst v různém věku.

Diskuze k otázce

prcekmaza

je mi skoro 10 mám asi 148 cm a táta měří 185 vyrostu ještě?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.