Avatar uživatele
anonym

Vyrostu ještě?

Ahoj docela se trápím.Jsem kluk je mi 16 let a měřím jenom 173 cm … myslíte že ještě vyrostu???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

173 je Ti málo? mně je 26, měřím 169 a je mi to šumák. Pokud máš kvůli tomu problém v milostném životě, mávni nad tím rukou, ony jsou povrchní. Až najdeš tu pravou, budou centimetry to poslední, co ji bude zajímat – jak na výšce, tak v klíně ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ano,myslím,že ještě vyrosteš…můj bývalý manžel,byl stejně vysoký jako já a přerostl mě cca o 7 centimetrů,když mu bylo tak 25

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já si myslím že určitě vyrosteš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj „třeba“ Pavle,

myslíš si, že tělesná výška je důležitější, než charakter?

Mému synovi je 31 let a měří 165 cm! A vůbec mu to nevadí, protože uznává jiné priority! I kdybys už neporostl, tak si pamatuj, že i malým vzrůstem můžeš být svůj. Srdečný, kamarádský, vstřícný, usměvavý, pozitivní, ochotný a já nevím, co ještě. A toto všechno je přece více, než nějaká výška!

Co je z chlapů, kteří měří 190 cm, když jsou Morousi? Nic!

Takže se, prosím Tě, netrap a vpřípadě, že už neporosteš, tak v tom hledej i pozitivní věc a buď šťastný, že nemáš výšku například 110.

Papa, moc Tě zdravím a měj se hezky, Ina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Mně je 20 let a měřím 155 cm, takže takovéto dotazy mě iritují. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V 16 ještě rosteš, vydrž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

záleží, kdy ti začala puberta. podle toho je odvíjí čas, jak dlouho ještě člověk roste. Ale spravidla je to u kluků do 17–20 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Vždyť si v poho.Koukni na tátu a jestli je vysoký,tak ho určitě přerosteš.Většinou děti přerůstaj rodiče.Tak buď v klidu,ju!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Pokud si už přestal růst, tak už nevyrosteš. Pokud máš pocit, že rosteš, tak ještě nějaký cenťák může přibýt. A 173 cm není špatná výška. Na věku nezáleží. Každý člověk přestává růst v různém věku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
prcekmaza

je mi skoro 10 mám asi 148 cm a táta měří 185 vyrostu ještě?

před 4700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek