Sonush

V jakých/kterých kamenných drogeriích se prodávají chemikálie?

doplňuji – chemikáliemi myslím např. borax (tetraboritan sodný) apod.

Nejlepší odpověď
cochee

Téměř jistě nenajdeš ve značkových řetězcích jako je Teta, dm, Rossman apod., které se soustředí povětšinou na značkovou kosmetiku, málokdy tam koupíš třeba tak obyčejnou věc, jako je obyč břízový šampon. Hledej samostatnou drogerku mimo řetězec. Já mám to štěstí, že takovou drogerii poblíž mám a nemám problém, když jsem chtěl koupit třeba kamenec po holení. Navíc zboží je neuvěřitelně levné, třeba jedna řada šamponů tam stojí cca polovinu toho co v řetězci.

Další odpovědi
gecco

V drogeriích, v prodejnách chemikálií, v barvách-lacích, zahrádkářstvích, stavebninách, potravinách…
Jaké chemikálie máš na mysli???
😉
Třeba Fichema (Brno)…
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=ba­rax+prodej&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8#q=borax+prodej&*

Drap

Záleží na tom co potřebuješ. Běžné chemikálie ve všech těch větších ,nebo ve specializovaných prodejnách.

Kepler

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4AVNH_csCZ708CZ­709&q=prodej+che­mik%C3%A1li%C3%AD&gws_rd­=ssl#spf=1

Arne1

Bývala v Brně specializovaná drogerie na Orlí ulici, ta vedla spoustu různých chemikálií a chemické sklo. Vzhledem k tomu, že nepatří žádnému řetězci a že podle dostupných fotek to sklo stále prodává, tak je pravděpodobné že sortiment nezměnili, já už tam hodně let nebyl.
Hledej „Drogerie na Orlí“ nebo „Drogerie Dokoupil“.