Avatar uživatele
Deli

V jakých barvách máte doma vymalováno?

Jste zastánci bílé, nebo jste si pohráli s barvičkami?
Jak a v jakých místnostech?

U nás je vše bílé, pouze dětské pokoje v pastelových barvách včetně stropu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? salsa verde, dědapetr, anonym, anonym před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Všude bílá,protože musím po vnoučatech každou chvíli přemalovat jejich díla na zdech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Mám moc ráda teplé barvičky,v kuchyni mám tmavě broskvovou,ale strop bílý,obývák a koupelna tmavě cihlový(oranžo­vý),strop rovněž bílý,dětský pokoj dcery bledě modrý,strop opět bílý,synův pokojíček světle zelinkavý a zase bílý strop,předsín žlutá.
Je ale pravda,že s dětmi barvy dlouho nevydrží a bylo by potřeba opět vymalovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jednoznačně, jsem „stará škola“ – tak bílá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

chodba bílá, kuchyň žlutá, pokoj modrý, obývák terakota. Někdy bych to všechno nejradši zabílila jindy jsem nadšená jak je to barevné…jak kdy, podle nálady. Mám známého malíře a ten říkal že zatím jeho rekord byl když chtěl klient vymalovat ve 13 různých odstínech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obyvak broskvovy , ale jedna strana s krbem svetlejsi … pokoj pro hosty zeleny ( uklidnujici – ze me ) 🙂… nahore syte oranzovy muj pokj ( pracovna ) , jinak vse bile. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Kuchyň, obývák, chodba a příslušenství bílé, ložnice světle žlutá, děcák světle zelený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

u nás bílá mám po zdech hodně věcí, takže mi bílá vyhovuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vše bílé, jako za mlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
taxio

Kuchyn žlutá, obývák žlutý ložnice žlutá s modrím stropem, muj pokoj zelený a bráchovo taky zelený,Chodba žlutá, no a jen dodam že zvenku je barák žlutý s oranžovým lemem u oken.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Kuchyň meruňková, chodba světle fialková, koupelna a záchod žlutá obývák tmavě šedá (skoro až černá) – jen jedna zeď, zbytek světle šedá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Mám všude bílou, byt působí světle a svěže. Proti barvám nic nemám, ale musela bych mít ve všech místnostech stejnou barvu. V bytech, kde je každý pokoj jinak barevný se necítím dobře, navíc to na mě působí jaksi pouťově lacině 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek