Deli

V jakých barvách máte doma vymalováno?

Jste zastánci bílé, nebo jste si pohráli s barvičkami?
Jak a v jakých místnostech?

U nás je vše bílé, pouze dětské pokoje v pastelových barvách včetně stropu.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Všude bílá,protože musím po vnoučatech každou chvíli přemalovat jejich díla na zdech.

Další odpovědi
Andělé

Mám moc ráda teplé barvičky,v kuchyni mám tmavě broskvovou,ale strop bílý,obývák a koupelna tmavě cihlový(oranžo­vý),strop rovněž bílý,dětský pokoj dcery bledě modrý,strop opět bílý,synův pokojíček světle zelinkavý a zase bílý strop,předsín žlutá.
Je ale pravda,že s dětmi barvy dlouho nevydrží a bylo by potřeba opět vymalovat…

beer

Jednoznačně, jsem „stará škola“ – tak bílá.

salsa verde

chodba bílá, kuchyň žlutá, pokoj modrý, obývák terakota. Někdy bych to všechno nejradši zabílila jindy jsem nadšená jak je to barevné…jak kdy, podle nálady. Mám známého malíře a ten říkal že zatím jeho rekord byl když chtěl klient vymalovat ve 13 různých odstínech.

anonym

Obyvak broskvovy , ale jedna strana s krbem svetlejsi … pokoj pro hosty zeleny ( uklidnujici – ze me ) 🙂… nahore syte oranzovy muj pokj ( pracovna ) , jinak vse bile. -iv-

baghira

Kuchyň, obývák, chodba a příslušenství bílé, ložnice světle žlutá, děcák světle zelený.

hanulka11

u nás bílá mám po zdech hodně věcí, takže mi bílá vyhovuje

Drap

Vše bílé, jako za mlada

taxio

Kuchyn žlutá, obývák žlutý ložnice žlutá s modrím stropem, muj pokoj zelený a bráchovo taky zelený,Chodba žlutá, no a jen dodam že zvenku je barák žlutý s oranžovým lemem u oken.

Bublinnka

Kuchyň meruňková, chodba světle fialková, koupelna a záchod žlutá obývák tmavě šedá (skoro až černá) – jen jedna zeď, zbytek světle šedá

Ponytail

Mám všude bílou, byt působí světle a svěže. Proti barvám nic nemám, ale musela bych mít ve všech místnostech stejnou barvu. V bytech, kde je každý pokoj jinak barevný se necítím dobře, navíc to na mě působí jaksi pouťově lacině 🙂