Zlatý

V jakých barvách máte doma vymalováno?

Jste zastánci bílé, nebo jste si pohráli s barvičkami?
Jak a v jakých místnostech?

U nás je vše bílé, pouze dětské pokoje v pastelových barvách včetně stropu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Všude bílá,protože musím po vnoučatech každou chvíli přemalovat jejich díla na zdech.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám moc ráda teplé barvičky,v kuchyni mám tmavě broskvovou,ale strop bílý,obývák a koupelna tmavě cihlový(oranžový),strop rovněž bílý,dětský pokoj dcery bledě modrý,strop opět bílý,synův pokojíček světle zelinkavý a zase bílý strop,předsín žlutá.
Je ale pravda,že s dětmi barvy dlouho nevydrží a bylo by potřeba opět vymalovat....

Zlatý

Jednoznačně, jsem "stará škola" - tak bílá.

Bronzový

chodba bílá, kuchyň žlutá, pokoj modrý, obývák terakota. Někdy bych to všechno nejradši zabílila jindy jsem nadšená jak je to barevné...jak kdy, podle nálady. Mám známého malíře a ten říkal že zatím jeho rekord byl když chtěl klient vymalovat ve 13 různých odstínech.

Obyvak broskvovy , ale jedna strana s krbem svetlejsi ... pokoj pro hosty zeleny ( uklidnujici - ze me ) :-)... nahore syte oranzovy muj pokj ( pracovna ) , jinak vse bile. -iv-

Zlatý

Kuchyň, obývák, chodba a příslušenství bílé, ložnice světle žlutá, děcák světle zelený.

Zlatý

u nás bílá mám po zdech hodně věcí, takže mi bílá vyhovuje

Zlatý

Vše bílé, jako za mlada

Pokročilý

Kuchyn žlutá, obývák žlutý ložnice žlutá s modrím stropem, muj pokoj zelený a bráchovo taky zelený,Chodba žlutá, no a jen dodam že zvenku je barák žlutý s oranžovým lemem u oken.

Bronzový

Kuchyň meruňková, chodba světle fialková, koupelna a záchod žlutá obývák tmavě šedá (skoro až černá) - jen jedna zeď, zbytek světle šedá

Bronzový

Mám všude bílou, byt působí světle a svěže. Proti barvám nic nemám, ale musela bych mít ve všech místnostech stejnou barvu. V bytech, kde je každý pokoj jinak barevný se necítím dobře, navíc to na mě působí jaksi pouťově lacině :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.