SINGO

V jakém programu odělat část písně…

Potřebuji nějaký program (nejlépe na jednuduché ovládání) kam dám písničku a budu sní moct odědělat části který tam nechci. Poradíte nějaký?
Doplňuji:
Tak už stahuji a uvidím.

WMM – tam to nejspíš nepůjde, zkoušel jsem to než jsem sem dával otázku…

Nejlepší odpověď
www

Starej, spolehlivej a zdarma Audacity umí nejen to!
Potřebuje nabízený doplněk, bez obav ho stáhni.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/au­dacity/

Další odpovědi
bubukaa

Já mám Audacity a je celkem dobrý a mělo by to v něm jít

anonym

souhlas s www a bubukaa NAVÍC JE FREE

anonym

Windows Movie Maker-snad…

beer

Něco jsi udělal špatně.
Odinstaluj a zkus znovu! Používám také Audacity a šlape jak hodinky.. Nebo co jsi vlastně instaloval ??