V jakém pořadí byste seřadili podle priority svoje potřeby a koníčky?

Příklad, někdo dá přednost jídlu před sexem, cigaretě před kojením 😁 atd.

zkuste odpovědět i vtipně, ne kopírovat články z odkazů a honit body za správné odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Takové pořadí – obecně, nedokážu sestavit, protože je závislé na momentálních pocitech a tedy se poměrně často mění…
S jistotou vím jen to, že dám přednost „cigaretě před kojením“… Vlastně dám přednost čemukoli před kojením – kojit nedokážu…
😉

Další odpovědi
anonym

„Napřed bůh a potom rodina“…https://­cs.wikipedia.or­g/wiki/Satanis­mus

…hihi.

pucipuci

Spánek,jídlo,ro­dina. Ostatní mě nezajímá,a proč mám jídlo před rodinou? U mě totiž platí,že pokud mám hlad,nejsem to já.

Šidlo

no, bol taký chlapík, volal sa Maslow a ten usporiadal potreby podľa dôležitosti

takže ak ste ,,trubka" alebo ,,kockatý" a kvôli koníčkom/práci/iným ľudom zabúdate jesť, spať atd…tak Maslowa pyramída vám povie, prečo ste zrazu taký prázdny (hlad) 🙂

inak, aj koníčky sú potreby – 2 alebo 3 stupeň tej pyramídy

gecco: ale mohli by ste.....stačilo by trochu hormónov…len tie zrejme trvalé následky.....

Jana5678

Osobně nedokážu odpovědět na tuto otázku, jelikož mám ráda dvě záliby, a tím prvním je sport, takže chodím běhat, pokud je venku příznivé počasí. Dalším koníčkem je hudba a poslední dobou se převážně věnuji hře na buben djembe, který mě okouzlil na festivalu Africké hudby. Proto jsem si jeden pořídila na internetových stránkách https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-djembe/.