hanny 2

V jakém oboru se neuděluje nobelova cena?

Doplňuji:
Nobelova cena se neuděluje v matematice.

Nejlepší odpověď
sejtanka

Určitě v tom,co jsem vystudovala já,takže zase ostrouhám.:-)))

Další odpovědi
Elk

Neuděluje se třeba v tunelování, to bychom měli v republice adeptů až až…!

chudst

Presna odpoved na Vasi otazku: „V současné době se uděluje v následujících oborech: fyzika, chemie, fyziologie a medicína, literatura, mír. Ve vsem ostatnim se neudeluje.“ :)

hanulka11

Za vaření a pečení …škoda

sandy45

za ostatní,za které se uděluje.

Zdroj: logika

zjentek

Nákup a prodej

semtutajne

Za matematiku