Dudu855456

V jakém kině v Praze budou dávat film nádherné bytosti?

Ahoj.Byla jsem s mamkou na rozbřesk 2.část a předtím než ho začali dávat byla ukázka na jeden film,který maminku moc zaujal.Jmenoval se:Nádherné bytosti.Nevíte v jakém kině v Praze tento film budou dávat?Totiž docela bych mamce chtěla udělat radost a to všechno,protože bude mít narozeniny,takže bych jí to chtěla dát jako dárek…
Takže,nevíte někdo v jakém kině to budou dávat a kdy?Nebo bych byla ráda ráda i za internetovou stránku kina.Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
anonym

V podzemí