Lorrien

V jakém kamenném obchodě lze koupit podprsenku velikosti 65C?

V HM nejsou, v Takku též ne, v Triumphu jsem na žádnou nenarazila. Nechci žádnou push-up ani zdobenou, prostě normální pod tričko. Mohli byste prosím poradit? (Pokud možno ve Zlíně, ale můžu si udělat výlet. :)
Děkuji

Odpovědi
marci1

Pokud si ji nechceš objednat na netu, tak Ti zbývá jen chodit a hledat. Nejčastěji jsou k mání vel.70, 75,80,85. Chce to trochu trpělivosti. 🙂

Lucijej

Zkus obchod Triola.

Zdroj: www.triola.cz

Lamalam

Opravdu máš při obvodu 65 košíčky C? Takovou jsem snad v obchodě ještě neviděla.

STUDENTKAEVA

Zkus se kouknout do dětskýho :D ..Né važně takové opravdu snad leda v tom dětským protože takové velikosti dospělí lidé moc nemají ale vlastně by si se mohla kouknout do nějakých nadměrných velikostí třeba tam nějakou tu 65C mít budou..