J.Mecir

V jakém internet. obchodě koupíte mobil. telefon?

Jedná se o Sony Ericsson Live with walkman WT19i a s čr distribucí do 4000,–
Doplňuji:
Ne, to fakt neumim…dost blba otazka :D :D ale potrebuju vedet ktera stranka je spolehliva ne vsechny jsou spolehlivi bejt vama pouziju www.heureka.cz

Nejlepší odpověď
terry

Ty máš nějaký problém zadat typ telefonu do vyhledávače?
Nebo v tom je jiný háček?

http://www.zbo­zi.cz/?q=Sony%20E­ricsson%20Live%20wit­h%20walkman%20WT19i
Doplňuji:
A proč nepoužiješ Heuréku sám?
Stejně myslím, že nejjistější je obchod, který má kamennou pobočku k vyvednutí zboží.

Další odpovědi
beer

Buď u operátora (mám slevu a telefon nabízí), jinak v prověřeném obchodě.

LůcaDůcaPůca

vyber si nějakou stránku která má i pobočku, nejlépe v okolí tvého bydliště. V případě reklamace je to lepší.

bubukaa

Nejlepší je Alza

anonym

zkuste T.S.Bohemia, to je osvědčený dodavatel, ale mají to za 4350,– …

cenu však umí snížit, na každé stránce produktu úplně dole najdete velmi pracně schovaný formulář „zaslat info“, kterým můžete bohemce sdělit, že máte jinde lepší cenu a po pár hodinách vám přijde přímo od obchodníka TSB o pár stovek snížená nabídka.

http://interlin­k.tsbohemia.cz/mo­bilni-telefon-sony-ericsson-live-with-walkman-wt19i-white_d133678­.html?whisper­word=wt19i

Kamené obchody mají v praze, liberci, hradci, jichlavě, brně, Olomouci, opavě, zlíně, hradišti, břeclavi a v znojmě … bezproblémové reklamace.
Doplňuji:
jinak ale heureka má vlastní celkem objektivní systém hodnocení, každého kupujícího se po čase zeptají jak byl s nákupem spokojen a právě počet pozitivních hodnocení vidíte u každého z obchodů v logu „ověřeno zákazníky“.