V jaké zemi(nebo v několika)byste chtěli žít ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já jsem spokojený tady. Ale pokud bych si měl vybrat tak ve Švýcarsku,Rakousku, Austrálii nebo na Novém Zélandu.

Další odpovědi:

Zlatý

V zemi krásnych spomienok, kde sa cítim doma

Bronzový

Tady jsem docela spokojená, ale jinak pravděpodobně Anglie, protože se mi líbí jejich druh humoru, jazyk, kultura a celkové prostředí. Druhá možnost je Slovensko, jelikož je tak podobné nám. Další možnosti jsou spíš takové ty bláhové, někde v teple u moře atd.. :D

Zlatý

V mém pokročilém věku by mně už vadilo pouhé přestěhování o několik kilometrů od nynějšího bydliště ;-)
Tedy jen v té, kde současně žiji.

Zlatý

Kvůli humoru, krásné přírodě, nádherným zámkům, hradům, hezkým mužům, nádherným ženám, dobrému českému pivu tady DOMA v ČR. Akorát to moře nám chybí. Jinak nádhera ! :-)) ♥

Na novém zélandu
http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
Márci ty jsi na ženský?že píšeš kvůli nádherným ženám??

Pokročilý

Jak se říká "všude dobře, doma nejlíp", já jsem prostě spokojená tady v ČR. :)

Pokročilý

Jakékoliv vyspělé s tržním hospodářstvím, fungující justicí, zdravotnictvím a dalšími nezbytnými věcmi pro život, kde je kultura a náboženství kompatibilní se západní civilizací. Minimum islámských imigrantů anebo nepřizpůsobivých je samozřejmě logický předpoklad. Takže viděl bych to asi na Švýcarsko, možná Lucembursko. Když to beru kolem a kolem, mohl jsem se třeba narodit někde v Africe nebo zaostalejší části Asie, takže nakonec si na Čechistán stěžovat nemůžu, ačkoliv je mnoho důvodů, co mě tu štvou a které bohužel jen tak spravit nepůjdou. Minimálně morálka zdevastovaná socíkem a následným pokusem o trží hospodářství.

USA, Florida

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.