RumCais

V jaké formě přijímáte nejraději informace/zprávy?

Dnes se mnoho informací či zpráv šíří přes videa či TV, mně ale přijde zdlouhavé na ně koukat a poslouchat. Raději si informace přečtu nebo poslechnu(třeba přes podcasty), současně při nějaké jiné činnosti. Naučil jsem se poslouchat zajímavé pořady nebo audio knihy při běhu. Je to spojené příjemné z užitečným. Jak přijímáte informace vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Preferuji čtení

Protože si takhle nejlíp vyberu co mě zajímá a nezajímavé přeskakuju.

Další odpovědi
anonym

Preferuji čtení

Mám to úplně stejné jako Kepler. Rád si vyberu jen to co sám chci a jen čtu. Rádio a TV z vlastní vůle nepoužívám pro informace. Dneska je internet univerzální řešení a časem si jej upřednostní ještě více lidí. Koho má jako bavit pořád sledovat nějaké vesměs pesimistické zprávy v TV? :)

atlas

Preferuji audio formu

Mám to přesně jako ty.

yuko

Preferuji čtení

GM

Preferuji čtení

Talina

Preferuji čtení

Jako Kepler.