Lgee

V jak velkém městě se cítíte „příjemně“?

Podle mě tak 10–12500, víc už je hodně, nevím jestli se jedná spíš o vesnici ale 2000,3000 obyvatel je málo ale zase nad 15000 obyvatel už je zase moc a cítím se nepříjemně.

Odpovědi
aliendrone

Popravdě je mi dobře všude, kde je dobrá společnost. Tudíž stačí, když je tam aliendrone nejskvělejší, nejkrásnější, nejskvělejší atd., jakkoliv i jiné osoby na to mohou mít (malý až nepatrný) vliv.
Tedy… ne že bych byl jako Kepler, ale obecně ženy toleruji více, než chlapy (jsem genderově asociální, zaostalý mužský šovinista), taktéž rozumné lidi preferuji před blbci atp. Ovšem pokud je aglomerace opravdu malá, kde se na jednom konci obce uprdneš a když dojdeš na druhý, tak tam už všichni vědí, že ses „pokálel i za ušima“ – to NEMUSÍM. ;) :D :D https://youtu.be/-YZpJ0z-joY?t=35

Ametyst

Všude kromě hlavního města.

nyjono

Pokud se pohybujdeš pouze po jedné místní části města, tak je přece jedno, jak velký je zbytek. Okrajové části velkých a větších měst jsou jako malá města či městečka nebo vesnice. Často byla k městu jen ofico připojena.
Důležitější je, kde to je a s jakými lidmi jsi v kontaktu.