jirka F

V čem spočívá výhoda chození bez vlasů?

Jako že se rozhodnete oholit si hlavu do hola jaké to má výhody?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Např. ve spotřebě kondicionérů, nemalý význam má i čas údržby účesu „vstanu a jdu“ a tak vůbec. ;) :)

Další odpovědi
Kepler

Žádné česání, žádné šampóny a ostatní srágory, ani veš se neudrží veškerou vší silou. Za jasného počasí funguje jako oranžová výstražná vesta.

Drap

Ušetříš spoustu času, nemusíš se česat, umyješ to taz dva pouze dlaní, ušetříš za kadeřníka, hlavu si ojedeš doma sám, ušetříš spoustu peněz za kosmetiku. Prospíváš svému zdraví, protože větší plochou bereš do těla vitamín D.

led

Nepotrebujete hrebeň…
Nepadajú vám vlasy za golier…
Po daždi nemáte mokré vlasy…
Čapica môže byť minimálne o číslo menšia. Už nemusí mať veľkosť pre 5kg zemiakov 😂

Roman71

Potkají se dvě vešky na holé hlavě a jedna smutně povídá druhé:
„Pamatuješ si ty časy, kdy jsme si tady hrály na schovávanou?“

XD

_Bůh_

není ti vedro
každému jsou hned jasné tvé politické preference
vypadáš jako bys měl rakovinu

Rokio

Mnoho lidí na světě má vlasy, ale zároveň existuje i řada lidí, kteří mají pleš. V tomto slohovém útvaru si vlasy i pleš definujeme a řekneme si i jejich výhody, ale i záporné stránky. Začneme vlasy.

Vlasy má ten člověk, který nemá „absolutní“ pleš. I plešatý člověk může mít vlasy, pokud není plešatý úplně. Bujnou kštici má obecně více lidí než pleš, protože průměr navyšují ženy.

Jaké jsou výhody vlasů? Nesporná výhoda vlasů je taková, že nám není v zimě zima. Také jsou estetické a můžeme mít vlasy v různých barvách na rozdíl od pleše. To jsou výhody vlasů. Dále se budeme bavit o nedostatcích vlasů. Vlasy vyžadují péči, a to jak česání, tak i stříhání. Musíme je také mýt a můžeme mít vši, což u plešatých neplatí. Další nevýhoda vlasů je taková, že nám můžou překážet ve vidění (dlouhá ofina) nebo nám můžou překážet jinak. Také nám za ně může někdo tahat, což se může stát u malých dětí, když zlobí nebo i dospělým lidem při rvačce.

Jaké výhody má pleš? O pleš se nemusí starat, takže nám odpadají všelijaké náklady na hřeben, šampóny, nůžky nebo holiče. Také nám nepřekáží ve vidění a pro některé ženy může být i magnetem. Pleš často nosí mladíci, protože působí stylově. Lidi bez vlasů také nemůže nikdo tahat za vlasy, protože žádné nemají, což je nesporná výhoda při soubojích. Také tím odpadá trest ve formě tahání za vlasy. Pokud se dítě ostříhá do hola, rodiče je nemůžou tahat za vlasy. Mezi další výhody pleše je ta, že můžeme nosit paruky, což je v případě husté kštice nemožné, protože vlasy by nám překáželi. Můžeme nosit různé paruky různých tvarů. Pleš také dává dojem, že jsme starší, a tudíž nás lidé budou mít více v úctě. Někteří lidé si zase budou myslet, že jsme mladí, protože lidé s pleší vypadají mlaději než lidé se šedými vlasy. Pokud se rozhodneme být mnichem, máme s pleší výhodu, protože se nemusíme neustále holit, což nám zaručí úsporu času. Jaké jsou nevýhody pleše? Pleš moc nevýhod nemá kromě stránky estetické a tepelné, protože plešatým lidem je zima na hlavu, takže musí nosit čepice či klobouky.

Jsou tedy lepší vlasy nebo pleš? Já se myslím, že rozhodně pleš, protože má mnoho kladných bodů, které převažují nad nedostatky, a proto by plešatí měli být všichni muži.

Todes Engel

Já teda vlasy mám (no nemám 🤣). Nechávám nárůst max.do 1,5cm a pak zas sjedu na 0,5mm. Výhody? Nic nemusím řešit,hlavně při boji tě nikdo nedrapne za pejzy

led

_Bůh_,„není ti vedro“ platí len v zime, v lete môžete chytiť úpal.