Avatar uživatele
Kešař

V čem spočívá erotická masáž, jak taková masáž probíhá v praxi?

Zajímavá 0 před 294 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Erotická masáž je specifický typ masáže zaměřený na navození sexuálního vzrušení nebo intenzívneho orgasmu svým klientům. Tato praxe pochází z mnoha různých kultur, ve kterých byla považována za duchovní praxi a formu léčení. Dnes je erotická masáž často považována za formu sexuálních služeb, ačkoli tento pohled může být někdy zjednodušený a nesprávný.

Erotická masáž obecně zahrnuje masáž různých částí těla – nejen těch, které jsou tradičně považovány za erogenní zóny. To může zahrnovat masáž krku, zád, nohou a břicha, stejně jako intimnější oblasti, jako jsou prsa, genitálie a hýždě. Intenzita a typy doteků se mohou lišit v závislosti na zkušenostech a preference klienta.

Proces erotické masáže může začít s tím, že terapeut a klient diskutují o tom, jaká jsou očekávání a hranice. Toto může zahrnovat diskusi o tom, které části těla jsou tabu a jaké druhy dotyků jsou považovány za přijatelné.

Masáž samotná může začít s relaxační masáží pro uvolnění těla a mysli. Postupně se může přesunout na intimnější oblasti, aby se navýšil sexuální vzrušení. Způsob, jakým je masáž prováděna, se může výrazně lišit v závislosti na technice a schopnostech terapeuta.

Je důležité si uvědomit, že zatímco některé formy erotické masáže mohou zahrnovat sexuální aktivity, ne všechny to nutně zahrnují. Některé formy, jako je tantrická masáž, se více soustředí na duchovní a energetické aspekty sexuality. Ačkoli mohou být plné sexuálního napětí a vzrušení, nemusí nutně vést k pohlavnímu styku nebo orgasmu.

Přesto je klíčové mít na paměti, že erotická masáž je velmi intimní záležitostí a vyžaduje vysokou míru vzájemného respektu a důvěry mezi terapeutem a klientem. Bez tohoto respektu a důvěry se zkušenost může snadno stát nepohodlnou a dokonce traumatizující.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Nejlepší je vyzkoušet si to v praxi 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samtibalfars

Na jedné jsem byl a žádná hitparáda to není. Stálo to 1500 ale dojem tak za 3 kačky 😀

Když jsem jednou v bordelu řekl že chci tu která to umí nejlépe všechny se zarazily a hleděli jedna na druhou a nikdo neměl zájem. Normálně se o zákazníka i poperou 😎

Tím chci říct to že i když to vypadá že znají své řemeslo nic zajímavého nečekej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Pokaždé to probíhá trochu jinak. Záleží, na jaký typ masáže jdete. Já na tom teda nikdy nebyl, ale znám to z vyprávění. Moje žena teda chodí na madeoterapie Brno a taky by mě zajímalo, co tam s ní provádějí. Přijde domů vždycky taková fajn povzbuzená a většinou na to hned vlétneme. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

Jak píše Michálek, ne vždy to je stejné. Já jsem byla na erotické masáži několikrát, pokaždé v jiném salonu a vždycky to bylo úplně jiné. Každopádně ta, co jsem si užila asi nejvíc byla ta poslední. Na té jsem byla v https://www.red­massage.cz/ a myslím si, že si tam někdy v budoucnu ještě zajdu znovu.

Nový příspěvek