Pokročilý

V čem se uplatnit??

Ahoj,včera jsem sem psala dotaz na téma: Hollywood a slavná hvězda.Dyžtak se podívejte.Prostě bych se chtěla proslavit,mám ostré lokty,jsem hezká,mladá a toužím se někým stát.Vždy jsem byla taková a myslím,že je čas jít za velkýmí sny.Vždyť žijeme jen jednou,musíme vyzkoušet všechno!Dyžtak spadnu na zadek a budu vědět,že na to nemám.Problém je tom,že nevím v čem bych měla ,,vyniknout´´..Nevím v čem bych se mohla proslavit a jak to všechno probíhá.Omlouvám se,ale myslím,že tady v Čechách to ani nemá cenu zkoušet,protože to tu nemá budoucnost.Nejsem namyšlená jen si chci ujasnit svoje priority a cíle..co myslíte?v čem je dobré se umět prosadit??Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hlavně by jsi měla vědět v čem si dobrá a na tom stavět. Řeči ještě z nikoho hvězdu neudělaly ;) Umíš tančit, zpívat, hrát, malovat? Věnuješ se nějakému koníčku? Tohle všechno můžeš rozvíjet

Co zkusit ty nové soutěže na Nově a Primě- Talent, Idol nebo jak se to jmenuje...

Další odpovědi:

Bronzový

kdo se zajímá o vznik ŽENSKÝCH HVĚZD,ví,že talent ani krása nejsou důležité,buďto velké peníze,za které si koupíte možnost,
a nebo sex s člověkem,který má blízko ke kumštu
někteří se na mne naštvou,ale většina slavných hereček i českých začínali tím,že své tělo dali k sexuální dispozici,postarším umělcům.

Pokročilý

Je fajn že máš cíl. Ale pokud nevíš, na co máš talent, nemůžeš se pořádně na nic soustředit. Až něco najdeš, odcestuj do zahraničí. K tomu musíš umět cií jazyk. Jde ti třeba sport? Musíš si zkrátka najít něco, co ti jde a v čem jsi lepší než ostatní.

Stříbrný

Tak zkus Talent,nevím jestli najdeš disciplínu,která ti padne,ale nějak začít musíš.Třeba zrovna tam bude někdo,kdo si tě všimne?!?!?Držím palce .Michal.

Zlatý

Jj, taky si myslím, že nejdřív musíš vědět, v čem jsi dobrá. Pak můžeš prorazit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.