SajmonModer

V čem otevřu ISO soubor?

Vím, že jsem tady už tuhle otázku dával, ale odpovědi jsem nepochopil ☹ Stahuju si GTA: Vice City a to je v ISU, atk potřebuji poradit.

Nejlepší odpověď
rynek878

PowerISO je komerční program
na jakoukoliv práci
s CD/DVD
obrazy. Program podporuje formáty: .iso, .bin, .nrg, .daa. PowerISO udělá obraz
z libovolného média a umožn vám jej editovat, dělit, vytvářet nové, vytvářet bootovací obrazy. Mimo jiné program dokáže vytvořit virtuální jednotku a simulovat práci s CD/DVD. Program je velice intuitivní takže je práce s ní velice pohodlná a přehledná. Stáhněte
si shareware PowerISO přímo z našich serverů

http://www.por­se.cz/Power_I­SO.html

Další odpovědi
niemand

Znovu doporučuji Daemon Tools. Naistalujete jej a vytvoří se Vám virtuální jednotka. Připojíte obraz (ISO) a v tu chvíli je počítač ošálen a myslí si, že je vloženo CD (DVD). pak s ním tak pracujete.
Pokud neodlikáte věci, které nechcete, nebudou Vás obtěžovat reklamy a ani toolbary. hezký den

hornik.

Mě se to povedlo ve winraru CDburnerXP ISO vypálí na disk. Proč vypalovat jako ISO? Je to něco jako bitová kopie, origoš.