Bronzový

V čem máte zásobárnu na kolíčky, když věšíte prádlo?

Docela mě přestává unavovavat neustále nosit kyblíček tam a zpátky aby se při sebemenším větříku nevysypal, rovněž neustálé shyby jak pro prádlo tak pro kolíčky jsou únavné. Nemáte na to někdo nějakou vychytávku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už řadu let máme uháčkované takové žebradlo o velikosti cca A4 s popruhem koloem krku nebo přes rameno. Dobře se z něho kolíčky berou a při sbírání vracejí zpět. Bez ohýbání

Další odpovědi:

Mam original kosicek na ty koliky a na nem je takovy hacek a ten jen povesim na snuru , nebo susak. Jestli vy mate kyblik, tak si kupte , nebo vyrobte jen ten hacek. -iv-

Zlatý

Tak si pořiď nějaký háček a poklop na ten kyblíček a nech ho viset na šňůře. U nás to takhle funguje roky a dobrý :o)

Zlatý

Plastový košíček, zavěšený na pásku.

Stříbrný

v hadorvé tašce pověšené na háku na trubce od sušáku.pokud fouká velký vítr mám tam i kus drátu .pokud ji dobře pověsíš nejlépe na co nejvíce uzavřený háček nebo karabinu tak ti to vítr neodnese.ale chce to aby taška měla co nejmenší uši.

my máme kolíčky pořád na šňůře, i když tam prádlo není, tak je tam skladujeme :)

Diskuze k otázce

anonym

já mám takovou jako zástěrku a tam mám velkou kapsu s kolíčkm a kudy jdu, tam mám kolíčky pořád u sebe a nemusím u toho cvičit nahoru dolu, nevím, jestli se tohle považuje za diskusi, je to uzamčená otázka, to jsou skoro všechny, tak se nedá moc psát skoro nikam

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.