Avatar uživatele
afro.minerva

Už zase budou MISSky. Budete koukat?

Uz zase budou MISSky. Budete koukat? Já už na to roky nekoukám. Je to pořád stejný. Jedna je blond, druhá je bruneta. Kolikrát ani nevím, kdo je pro letošek ta vyvolená. Jinak to na mě působí dojmem, že je to na jedno brdo. Pořád stejný procházení, promenáda v plavkách, stejný poklony, úsměvy, nějaký ty volný disciplíny, ale jinak je to pořád stejný. Jaký na to máte názor vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5160 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Luss

Take na to nekoukam, naposled jsem to videla snad jako dite nebo pubertacka. Souhlasim, ze je to na jedno brdo. Toto neni porad, kterym bych promarnila 2 hodiny u televize…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
faktor82

afro.minerva: Tak to jsme na tom úplně stejně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

ANO,BUDU :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já na to rozhodně koukat nebudu! Afro.minervo, máte ve všem pravdu a naprostou. Je to pořád to samý rok od roku… Můj názor je, že je to hovadna a veliká.. Nemá cenu, abych celý večer proseděla u něčeho, co je nesmysl a je mi to nahouby.. :(. Toto ale je pouze můj názor-někdo může mít jiný ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tuhle fabriku na „krásu“ tedy nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

na miss se afro minervo nekoukám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jedině podle toho,kdo to bude uvádět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Českou Miss jsem snad ještě neviděla, možná 1× „z rychlíku“. V 90. letech jsem koukala na Miss ČR, ale teď vůbec nekoukám. Má pocit, že Miss ČR letos ani nebyla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Podle meho vkusu,by to mohly byt damy trosku vic při těle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek