afro.minerva

Už zase budou MISSky. Budete koukat?

Uz zase budou MISSky. Budete koukat? Já už na to roky nekoukám. Je to pořád stejný. Jedna je blond, druhá je bruneta. Kolikrát ani nevím, kdo je pro letošek ta vyvolená. Jinak to na mě působí dojmem, že je to na jedno brdo. Pořád stejný procházení, promenáda v plavkách, stejný poklony, úsměvy, nějaký ty volný disciplíny, ale jinak je to pořád stejný. Jaký na to máte názor vy?

Odpovědi
Luss

Take na to nekoukam, naposled jsem to videla snad jako dite nebo pubertacka. Souhlasim, ze je to na jedno brdo. Toto neni porad, kterym bych promarnila 2 hodiny u televize…

faktor82

afro.minerva: Tak to jsme na tom úplně stejně!

HerbiG

ANO,BUDU :)

Jahoda

Já na to rozhodně koukat nebudu! Afro.minervo, máte ve všem pravdu a naprostou. Je to pořád to samý rok od roku… Můj názor je, že je to hovadna a veliká.. Nemá cenu, abych celý večer proseděla u něčeho, co je nesmysl a je mi to nahouby.. :(. Toto ale je pouze můj názor-někdo může mít jiný ;o)

anonym

Tuhle fabriku na „krásu“ tedy nemusím.

panenka

na miss se afro minervo nekoukám.

Michal

Jedině podle toho,kdo to bude uvádět.

anetadela1

Českou Miss jsem snad ještě neviděla, možná 1× „z rychlíku“. V 90. letech jsem koukala na Miss ČR, ale teď vůbec nekoukám. Má pocit, že Miss ČR letos ani nebyla…

oskar

Podle meho vkusu,by to mohly byt damy trosku vic při těle.