uncle Sam

Už vás někdy odvolali z dovolené?

Stalo se vám, že jste měli dovolenou a šéf vás zavolal, že zítra musíte být v práci, a když nebudete, tak vám dá výpověď na paragraf? Nemyslím, když jste čerpali dovolenou a byli doma, ale když jste byli někde mimo své bydliště, na horách nebo u moře s rodinou a šéf vám ji zkazil.

Nejlepší odpověď
Emefej

V minulém zaměstnání se mi to 27 let stalo asi desetkrát (inu, služba v armádě má kromě mnoha radostí i svá drobná negativa).

Další odpovědi
gecco

Jo, dvakrát…
Ale ani jednou jsem si dovolenou nezkrátil – poprvé jsem nesehnal dřívější letenku a podruhé trajekt…
😉
_____________­________________________­______________
Díky Marci jsem si vzpomenul ještě na jednu perličku – asi půl dne jsem s někdejší šéfkou řešil po telefonu nějakou její ptákovinu a byl jsem v cizině…
Po návratu z dovči mi poslala vytýkací dopis, že jsem překročil účet za telefon „nade všechny meze“ – tak jsem to mailem vysvětlil jejímu šéfovi (jí v kopii) – jé, ta mne pak neměla ráda…
😉

marci1

Naštěstí ne, jen telefonická konzultace. 🙂

briketka10

Ne to se mi nestalo, ale jednou jsem měla 4 dny
dovolené, mohla jsem klidně říct, že jsem mimo
domov jenže nejsem zvyklá lhát, tak jsem šla ten
den na odpolední směnu.
Když jsem byla v Lázních 3 týdny, tak jsme byli se
šéfem domluvení, že si budeme volat, kdyby si s
něčím nevěděl rady (pracovala jsem tehdy ve funkci
účetní velkoprodejny potravin) zavolal pouze 2× po
návratu na mě čekala hromada nečitelných a navíc
nevyřízených faktur – šéf mi na to odpověděl „nebyl
čas“ 😁

anonym

šéfovi bych telefon nikdy nezvedl

Drap

Ne. Když začne dovolená, vypínám telefon.Znovu zapnu večer, kdy dovolená končí.

arachis

Asi 2×, a tak pak už jsem hlasila, že vypínám mobil.