Bronzový

Už vám někdy vykradli nebo ukradli auto?

Můj otec ráno vstal, umyl si zuby, šel na toaletu, oblíkl se a šel před panelák k autu. A co viděl? Totálně zdemolované, rozmlácené, vykradené auto. Škoda za 100 000 Kč.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mému synovi někdo auto ukradl,ale bylo nepojízdné a na odpis,protože oprava by stála víc,než za co to koupil.Tak byl rád,že je nemusí odhlašovat,vlastně se to tím vyřešilo.

Další odpovědi:

Zlatý

Starú oktávku - veterána. Motor mi ostal na pamiatku, akurát sa robil.
Ale za najväčší hyenizmus považujem vykradnutie auta v Trnave:
Kolegovia cestou zobrali do auta zraneného s krvácaním. Doviezli ho do nemocnice. Zraneného odniesli na príjem, auto ostalo stáť v areáli nemocnice otvorené. Keď sa vrátili, bolo vykradnuté.

Zlatý

Ne,nemám auto,ale sestře se tak jednou chtěl někdo nabourat do Berušky,když byla v práci.Naštěstí šel okolo někdo kdo auto znal a věděl komu patří tak učinil patřičné kroky.Ale kdyby ho někdo rozbil,tak škoda by nebyla žádná,Beruška totiž byla embéčko.

Bronzový

U mojí Barči (felda) mi provrtali nádrž a vybrali benzín :( Byla jsem asi už třetí ve vsi,komu se to stalo,tak jsem zavolala policii a asi je to odradilo.Ale divné je,že rádio uvnitř má větší cenu a to nechali.

Zlatý

Chvála bohu ne.Mám ho před okny tak že ho vidím pořád.

Zlatý

Juju, našim dokonce několikrát. Párkrát jim vybrali u firmy autorádia (několik stejnejch aut vedle sebe, stejnej druh práce, no neberte to) a jindy před nemocnicí (!) vycinkali okno tuším kvůli tašce, ve který stejně nic nebylo. No jo, Brno. Naši už jsou víceméně zvyklí a ani je to moc nepřekvapí - stejně jako se nediví, když přijdou ráno do práce a je vykopnutý okno nebo dveře (to se stalo už asi třikrát) a kancelář "prolustrovaná". Hmmm.

Bronzový

Ano, když jsem byla malá, auto nám ukradli. Měli jsme opravdu štěstí - našli jsme ho o pár set metrů dál nabourané v příkopě. Dali jsme ho opravit a sloužilo nám další roky. :-)

naštěstí ne,a to proto,že žádné nemám,ale lituji toho,komu se to stalo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.