Mousinek

Už ste někdy někomu naletěli nebo byli podvedeni?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Miroslavst

Ano

Ano několikrát jsem byl podveden, protože jsem naletěl.

led

Ano

aramah

Ano

ten který je

Ano

Naletěl jsem několikrát,ale největší podraz na mne udělal nejlepší kamarád kterého jsem znal od dětství.:-(

anonym

Ano

ale už jsem opatrná a nejsem tak důvěřivá jako dřív

iceT

Ano

ReHu

Ano

Naletěla jsem několikrát na předvolební sliby. Ale už jsem poučená.

terry

Ne

Asi štěstí.

chucky

Ano

Byla jsem podvedena a přišla jsem o dům.

annas

Ano

Jahoda

Ano

venkovan

Ano

Jen počkej až se vdáš a budeš mít děti. Těm mnohokrát naletíš na jejich super výmluvy, tak jako naletěli tvoji rodiče na tvé finty.
A jinak, dnes a denně nám kladou pasti a pokaždé se nám povedene na ně mastit. Nekvalitní zboží, nepřesné smlouvy s bankami, pojišťovnami, politické sliby, …
Prostě naletět patří tak nějak k životu. někdy to ale hodně „bolí“, jindy se člověk musí jen smát své hlouposti.

anonym

Ano

nikolkap

Ne