Avatar uživatele
Mousinek

Už ste někdy něco ukradli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, anonym, Nazdar Bazar před 4918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

A budeme si zde hrát na svaté? Samozřejmě, že každý něco ukradl.
Nemyslím, že by to musela být krádež ve velké hodnotě nebo v obchodě, ale co třeba v práci?
Nikdo nevzal třeba propisku-i ta je zaměstnavatele. nikdo neposlal z práce dopis, který napsal na pracovním počítači, vytiskl na tiskárně a použil obálku a to vše zaměstnavatele?
Kdo tvrdí, že nikdy nic neukradl, nemluví pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdo říká,že nic neukradl,lže! Všichni krademe a někdy nevíme co!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Ne, ani jako dítě, nikdy mě to ani nenapadlo....­.......Barbakán tak podle vás lžu?No asi vám nezapadám ale krást fakt neumím,Bude to tím že mě v životě nic nechybělo.A co chci to si koupím!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano a nebylo to tak dávno,vybalovala jsem v marketu nákup z košíku na pult,a v poslední chvíli mi do něj syn ještě přihodil žvýkačky,já si jich nevšimla a tím pádem ani nezaplatila,od té doby si na to dávám pozor ostudu kvůli takové prkotině mít nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

na VŠ kolejích jsem kradl z došlých dopisů spolustudentů poštovní známky :{))> no co, stejně by skončily i s obálkou v koši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

Jo,jo už jo!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Lež a zlodějna to fakt nesnáším a jestli si někdo myslí že vzít propisku musí každý jednou za život,tak jsem ráda že nezapadám. Jinak se omlouvám že nekradu… Asi by bylo jednoduší něco vymyslet aby člověk byl v lajně?

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vyjimka potvrzuje pravidlo.
Vy jste si opravdu nikdy neutrhla jablíčko u cesty?

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Já ani nejdu na houby když vím že ten les někomu patří. :DD

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek