Mousinek

Už ste někdy něco ukradli?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A budeme si zde hrát na svaté? Samozřejmě, že každý něco ukradl.
Nemyslím, že by to musela být krádež ve velké hodnotě nebo v obchodě, ale co třeba v práci?
Nikdo nevzal třeba propisku-i ta je zaměstnavatele. nikdo neposlal z práce dopis, který napsal na pracovním počítači, vytiskl na tiskárně a použil obálku a to vše zaměstnavatele?
Kdo tvrdí, že nikdy nic neukradl, nemluví pravdu.

Další odpovědi
anonym

Kdo říká,že nic neukradl,lže! Všichni krademe a někdy nevíme co!

aramah

Ne, ani jako dítě, nikdy mě to ani nenapadlo....­.......Barbakán tak podle vás lžu?No asi vám nezapadám ale krást fakt neumím,Bude to tím že mě v životě nic nechybělo.A co chci to si koupím!!!!

anonym

ano a nebylo to tak dávno,vybalovala jsem v marketu nákup z košíku na pult,a v poslední chvíli mi do něj syn ještě přihodil žvýkačky,já si jich nevšimla a tím pádem ani nezaplatila,od té doby si na to dávám pozor ostudu kvůli takové prkotině mít nechci

quentos

na VŠ kolejích jsem kradl z došlých dopisů spolustudentů poštovní známky :{))> no co, stejně by skončily i s obálkou v koši.

Vikičistič

Jo,jo už jo!!

aramah

Lež a zlodějna to fakt nesnáším a jestli si někdo myslí že vzít propisku musí každý jednou za život,tak jsem ráda že nezapadám. Jinak se omlouvám že nekradu… Asi by bylo jednoduší něco vymyslet aby člověk byl v lajně?

anonym

Vyjimka potvrzuje pravidlo.
Vy jste si opravdu nikdy neutrhla jablíčko u cesty?

aramah

Já ani nejdu na houby když vím že ten les někomu patří. :DD