Už rok a půl se rozvádím

Už rok a půl se rozvádím,ted sem si našla přítele,může to mít nějaký vliv u rozvodu?Třeba,že nedostanu výživné manželky,o které mám požádáno,jelikož jsem nezaměstnaná?Pořád s manželem bydlím...s

Odpovědi:

Zlatý

Soud nebude zkoumat, zda máš přítele, bude zkoumat, proč si nezaměstnaná. Pokud si matka pečující o malé dítě, nebo o více větších dětí, tak ti výživné přiřkne i na tebe. Pokud nepracuješ, proto, že nechceš, nedostaneš nic.

Zlatý

Jde ti o rozchod nebo o výživné ?
Doplňuji:
Heslo je : Podojit !

Zlatý

ste nezamestnaná (nie na materskej).
o toto sa stará odbor sociálnych vecí.

PS:
skúste sa zamestnať, prípadne podnikať.
na deti sa nevyhovárajte, je mnoho žien - samoživiteliek, ktoré sa starajú o deti a starajú sa i o príjem.

Uvedomte si, že i váš budúci exmanžel má svoj život, tak sa finančne na neho neviažte, nie je to od vás pekné, skúste sa o seba starať sama, ste dospelá.

ako som pochopil z predošlých otázok, do manželstva ste prišla s holým zadkom a manžel sa je ochotný s majetkom podeliť.
Čo viac by ste ešte chcela?

Drahá, vzhledem k Vašim opakujícím se dotazům i době, po jakou rozvod "trvá" doporučuji zamyslet se nad tím, co vlastně chcete.

Nenapadá mne pro Vaši osobu výstižnější slovo než "vypočítavá" a za to se usmažíte jednou v pekle.

Váš manžel není dojná kráva a asi by nebylo od věci popřemýšlet o tom, že byste začala konečně pracovat, postavila se na vlastní nohy a přestala parazitovat.

Pochopitelně že pokud už žijete v jiném svazku, lze očekávat, že na Vašich životních nákladech parazita se bude podílet jiný hostitel a k tomu přihlédne, nejen boží, soud.

Diskuze k otázce

Bronzový

pizlicka

nejste tu u soudu,ale na otázkách a odpovědích,takze si sve pocity nechejte pro sebe,a radeji mlcte,pokud na otázku nechcete odpovědět.

Lili 12

jde mi o obojí,nejdřív rozvod,žádost podal on,a pak výživné

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.