Děda Louda

Už máte zakoupenou příručku Uhas si sám?

Hasiči zřejmě přestanou fungovat, protože nemají peníze.
Doplňuji:
Nejde o zábavu, do kteréžto kategorie otázku ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, přeřadil, nýbrž o informaci pocházející z tiskové konferennce odborů HZS.

Nejlepší odpověď
aramah

To je vtip?
To snad nemyslí vážně!

Další odpovědi
ReHu

Příručku nemám, ale už jsem o tomto slyšela ☹

anonym

Možná jsi měl dát do otázky věcný odkaz, aby „přesouvač“ pochopil, že se nejedná o prču, ale seriózní hrozbu.
P.S. Přesun zpět může výhradně admini, třeba se dovtípí.

škubánek

Na co to potřebuješ?? příště zkus psát česky!! :p

Děda Louda

Nářků na svévolné přesouvání už tu bylo dost a dost, leč všechny zůstaly oslyšeny. S přesouvačem to ani nehne. Snad by ani nevadil přesun do kategorie aktualit, ale proč jsou, proboha, v jednom chlívečku zrovna se zábavou?

ReHu

Mluvíš mi z duše.
Přesouvač hází vše do jednoho pytle :(.