bolak

Už jste si tu někoho blokli?

Jestli jo, tak doufám že sem to aspoň já …

Nejlepší odpověď
briketka10

Jednoho člověka

tytyty, jak se můžeš takhle ptát sám sis mě odstranil jako následovníka a já se ptám pačemůů ?? :((
já jsem odstranila jeden kontakt a následovníka v podobě jednoho uživatele..
není to blokování to nevím, jak se dělá..
mám ráda téměř všechny zde, kromě 4 to se přiznávám, ale ty k nim nepatříš :))

Další odpovědi
quentos

Žádného člověka, mám tu rád všechny člověky

Zatím jsem si u PC bloknul leda páteř, ovšem jestli takhle budu pokračovat, brzy si fakt bloknu celého člověka, ale svého ;{))>

anonym

Žádného člověka, mám tu rád všechny člověky

Doplňuji:
Žádné člověky jsem nezablokovala. Otázky mi nevadí a pokud se někdo nechová podle pravidel slušného chování, tak je stejně zablokovaný napořád. … Ale vážně jste mě boláku pobavil. 🙂

www

Žádného, nevím jak se člověci blokují

Skutečně to nevím, na to jsou zde jiní.
A pokud to fakt jde, je to další zvrhlost zdejšího systému. Alespoň toto by měli dělat výlučně admini.
Názor

arygnoc

Žádného, nevím jak se člověci blokují

nie, ani o tom neuvažujem.
Každý názor dobrý.

Fazzz

Žádného člověka, mám tu rád všechny člověky

…člověci blokují apod.. :D :D :D mě pobavilo :D :D :D Jinak má odpověď ve správném znění je: Žádného člověka, mám tu ráda všechny lidi. :D :D

pusinka50

Žádného, nevím jak se člověci blokují

Neumím blokovat a ani bych to neudělala. Každý má právo na svůj názor a jestli tady je nebo se objeví nějaký nepřejícný sprostý rejpal, který si sem chodí „jen ulevit“, tak tu dlouho myslím nevydrží, protože minimálně ho začneme všichni ignorovat

pizlicka

Žádného člověka, mám tu rád všechny člověky

briketko,doufam,ze k té ctyrce nepatrim.nic si z toho nedelej,bolak me soukrome zprdnul.a po pokusu o smír ani neodepsal.