Avatar uživatele
VaclavZeman

Už jste si někdy hledali zdejší uživatele na netu?

Já ano, vždy si každého proklepnu, bez ohledu na to, zda ho mám doučovat, je to můj student či třeba jen člověk na Odpovědi.cz. Třeba Rokio je všude na netu, Iceman88 je nějaký šílenec že zpovědnice.cz a u Filipa84 mi vyjela gayseznamka, ale není se za co stydět, žijeme přece proboha v jednadvacátém století. Děkuju.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, jirka F, Rokio, Savier před 269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nehledám inforamce o uživatelelích, jen někdy při vyhledávání na ně narazím.

Pravidelně mně píší žáci kvůli českému jazyku. Musím říct, že jednomu maturantovi jsem doporučila, aby požádal o prověření písemné práce z českého jazka., na niž dostal nedostatečnou, prtože nedodržel zadané téma.
Poslal mně znění práce, napsala jsem ,že opravdu nedodržel v celé práci téma, ,ale, že práci má bez chyb, stylisticky je rovněž dobrá. Protože neměl v práci označené červeně témě žádníé chyby, , doporučila jsem mu, aby v tomto smyslu napsal do Čermatu,. Pracovníci mu vyhověli a jeho práci posoudili znova a ohodnotilii známkou dobrý.

Samozřejmě, že učitelé, kteří práci opravují mají pokyny, jak práci bodovat. Ale slohový útvar mladík dodržel,. zadané téma tak na 50 %, ala pravopis a stylizace mezi známkou 1 – 2. Byla jsem ráda, že chlapec uspěl a že jsem mu dobře poradila.

O negativních reakcích se nebudu vyjadřovat, jen obecně, že to jsou lidé, kteří dávajío najevo svou nadřazenost a lžou,, aby zneužívali důvěřivosti ostatních lidí a ubližovali., " Jenže zapomínají, že bumerang se vrací.."

"

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Ano, uživatele Rokio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ne, PROČ? 😮
ANEB

Co mi není rovno, po tom je mi …o!

😁 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Alien, to je takové až filosofické. Bohužel jsem kvůli cenzuře nepoznal poslední slovo. Ale i tak děkuju.

Avatar uživatele
led

Václav, ten aliendronov básnícky zvrat najdete v česko-slovenskom slovníku.

Nový příspěvek